Altcoin Sezonu Yaklaşıyor! İşte Nisan Ayının Gözde Altcoin’leri!

0 298

Kripto para piyasasındaki mevcut düşüş trendine rağmen, YouTuber ve analist Nicholas Merten altcoinlerin “ikincil boğa döngüsüne” doğru gittiğine inanıyor. Analist, DeFi sektörünün ve NFT’lerin ralliyi domine edeceğini tahmin ediyor. Merten, altsezon için Nisan ve Mayıs aylarını işaret etti.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum için düşük bir performans öngören Merten, küçük ve orta büyüklükteki altcoinlerin büyük kazançlar sağlayacağını belirtti. En iyi seçenekler arasında sırasıyla PancakeSwap ve Uniswap protokollerinin tokenları olan CAKE ve UNI olduğunu söyledi.

İlk merkeziyetsiz borsa, Binance Akıllı Zincir ekosisteminin ortaya çıkmasıyla birlikte son aylarda büyük ilgi gördü. Platform, Ethereum’un pazar payının bir kısmını emerken, bazı kullanıcılar daha düşük ücretlerle blockchain’e geçmeyi seçti.

Binance’in kripto para birimi BNB’ye karşı CAKE’in tüm zaman çizelgesine bakan Merten, altcoin’in ikinci bir girişimle büyük bir atış kaydedeceğini ve yatırımcıların, önümüzdeki birkaç gün boyunca gözlerini CAKE’in işlem hacminde tutmalarını tavsiye etti.

DeFi, Uniswap’in Liderlik Ettiği Güçlü Temeller Gösteriyor

Uniswap, Uniswap Labs ekibi merkeziyetsiz değişimin üçüncü yinelemesini başlatmaya hazırlanırken, analistin favorisi olmaya devam ediyor. Merten’e göre UNI, “piyasaya öncülük edecek fırsatlardan” biri. UNI’nin BTC’ye karşı tüm zaman çizelgesini incelerken, Kasım ve Aralık 2020’de iki “net dip” görülebilir.

Ve Merten’in dediği gibi, bu konsolidasyon aşaması UNI’yi yeni zirvelere taşıdı. Altcoin, ufukta performans üzerinde olumlu bir etkisi olacak güçlü bir katalizör ile bir kez daha böyle bir konsolidasyon aşamasında. Analist şunları söyledi:

”Çok yakında çıkacak olan Uniswap v3’ün piyasaya sürülmesi, fiyatları yükseltmek için gerçek dönüm noktanız olacak.”

YouTuber daha sonra, kullanıcılarının Bitcoin ile ilgili dapp’leri oluşturmasına izin veren bir platform olan blockchain STACKS’ı listesine ekledi. Bunu “heyecan verici” bir proje olarak adlandırarak, Bitcoin üzerine kurulu DeFi için yüksek bir talep olduğunu belirtti. Bunu başarmaya çalışan tüm projeler arasında Merten, yalnızca Stacks’in başarılı olduğuna inanıyor.

STACKS’ın performansını BTC ile karşılaştırarak, altcoin’in yatay bir hareket trendinden çıktığını ve direnci kırmaya ve yeni zirvelere ulaşmaya hazır olduğunu belirtti. Daha sonra STACKS grafiğinin direnç noktası olmadan “mükemmel” olduğunu ekledi.

NFT sektöründe, BTC’ye karşı iyi performans gösteren Rarible (RARI) listenin başında yer alıyor. Merten, bu tür bir token üzerindeki coşkunun bu sektör için faydalı olacağına ve genel olarak merkeziyetsiz finans protokollerini etkileyebileceğine inanıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku