Algorand, Blockchain Oyun Birliği ne katıldı

0 2

Amerikan blockchain teknoloji girişimi Algorand Blockchain Oyun Birliğine (BGA) katıldı.

Blockchain Oyun Birliğine bir üye ve destekçi sponsor olarak katkı sağlayacağını belirten Algorand resmi olarak BGA üyesi oldu. ConsenSys ve MakerDAO gibi 60tan fazla üye yer alıyor.

Blockchaine çevrimiçi oyunculuğu getirmek

Algorand birliğe katılarak oyunculuk sektörüne bazı faydalar sunmayı istiyor. Bu faydalar arasında alım satımı yapılamaz tokenlerin kolay oluşturulması ve yeni parasallaştırma modelleri de yer alıyor. Algorand artan ağ hızı azalan işlem maliyetleri genişletilmiş piyasa imkanları ve tüm oyunculuk ekosisteminde topluluk sahipliği sunacağının sözünü veriyor.

2019da kurulan BGA oyun sektöründe blockchainin benimsenmesini artırmayı hedefliyor. BGA ayrıca öncü teknoloji şirketlerinin sponsorluğunda büyük oyun sektörü etkinliklerinde blockchain oyunculuğunu temsil etmeyi planlıyor.

Algorand pazarlama programları başkanı Shamir Ozery yeni iş birliğinin blockchain teknolojisinin oyunculuk sektöründe ana akım olarak yaygınlık kazanmasına büyük katkı sağlayacağını söyledi:

“BGA ile iş birliğimiz blockchain teknolojileri hakkında farkındalığı yaymak ve yaygınlığı teşvik etmek için bir fırsattır.”

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku