Akıllı satış şirketi Popcom un kitle fonu 1.3 milyon dolar

0 0

Akıllı satış makinesi üreticisi Popcom düzenlenmiş CF güvenlik tokeni teklifleri aracılığıyla 13 milyon dolar kazanıyor.

Black Enterprisea göre Dawn Dickson ve birkaç siyah kadına ait blockchain şirketinden biri olan Popcom en son fonlama turunda 1.3 milyon dolarlık kitle fonu oluşturdu. Şimdiye kadar şirket düzenlenmiş CF güvenlik token teklifleri ile yapılan yatırımların çoğunluğu ile toplam 2.3 milyon dolar artırdı.

Şirket faaliyetlerini büyütmeyi ekibini kurmayı ve satış makinelerinden daha fazlasını eklemeyi hedefliyor. Popcom canlı satışlar ve ürün raporları oluşturmak için işlemleri izleyen temassız satış makineleri sunuyor. Makineler ilaç alkol tütün ve esrar gibi düzenlenmiş perakende sektörlerine dağıtılıyor.

Blockchain birçok insan için yollar açarken genel olarak teknoloji endüstrisinin çeşitlilik açısından hala uzun bir yolu olduğu düşünülüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku