Açıkladı: Bitcoin leri satıyorum! Çünkü…

0 1

Eski finansal sistemin başarısızlığına tanık olduktan sonra Satoshi Nakamoto 11 yıl önce Bitcoini yarattı. Yine de herkes Bitcoin tarafından vaat edilen finansal ütopya kavramının hayranı değil. ABD Başkanı Donald Trump kripto para birimlerine pek dost değil. Bunlara Mark Cuban ve Warren Buffett gibi milyarderler dahil.

Kripto para birimi alanı dışındaki birinin önde gelen kripto para birimini karalamaya çalışması şaşırtıcı değil. Ancak bir endüstri lideri bunu yaptığında bu olay kulağa farklı geliyor. Twitterda bazı kripto para meraklıları ile yaptığı konuşmada Ripple CTOsu David Schwartz Bitcoin hisselerini yıllarca boşalttığını açıkladı.

Schwartz öncelikle milyonlarca BTCsi olmadığını söyledi. Blockstream CEOsu Adam Backin hala Bitcoin yanlısı olup olmadığı ve  satın almak için XRP satılıp satılmayacağı sorulduğunda; büyük bir “hayır” diyerek cevap verdi.

Amiral gemisi kripto para birimi artmaya devam ederken Schwartz dijital varlık ile ilişkili “risk seviyesi” nedeniyle son birkaç yıldır parasını yavaşça sattığını açıkladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku