Abyss (ABYSS) Nedir?

5

Abyss (ABYSS) nedir? adlı konu başlığımızı Kriptoarena.com olarak, bu makalemizde yanıtlıyoruz. ABYSS platformu, hızla büyüyen küresel oyun topluluğuna AAA başlıkları da dahil, her türlü video oyunu sunan yeni nesil bir dijital dağıtım platformudur. Platform özellikle oyuncuların oyun içi sosyal etkinliklerden ve diğer oyuncuların ödemelerinden kazanmalarını sağlamaktadır. Ayrıca çığır açan bir motivasyon ve çok düzeyli yönlendirme sistemleri sunar. Geliştiriciler özellikle Abyss’e katılarak, pazarlama giderlerini azaltmaktadır. Aynı zamanda platformdaki diğer oyunlarda yapılan sevk ödemelerinden ekstra gelir elde edebilecektir. ABYSS Token’leri ise platformda etkileşim için öncelikli bir iç mekanizma olmaktadır.

Avantajları neler?

  • Proje içerisinde ödemeler, ABYSS Token’ların yanında fiat para cinsinden de kabul edilmektedir. Özellikle platformun kullanıcıları tarafından geliştiriciler için minimum ödeme payı %70 olmaktadır.
  • Yönlendirme programları, geliştiricilerin paylarını genel olarak %100’ün üzerine çıkarmaktadır.
  • Ayrıca geliştiriciler, belgeleri doğrulamadan ya da raporlama dönemlerinin sonuna kadar beklemeden Token’larla ödeme yapabilmektedir. Özellikle ilk ödemelerin platform tarafından alındığı para birimlerine bakılmaksızın, Fiatlardaki payları tam olarak alabilmektedir.
  • ABYSS hemen başlangıçta içerik üretenler de dahil olmak üzere hedef kitleye erişmektedir.
  • Projelerden özel oyuncu istatistiklerine de erişebilmektedir. Hatta 7/24 çalışan bir müşteri destek hizmeti de sunulmaktadır. ABYSS, destek hizmetlerinin projelerine entegrasyonunun derinliğini tanımlamaktadır.
  • Geliştiricilere, dahili bir reklam teklifi sistemleri aracılığıyla platformdaki herhangi bir oyun arasında trafiği döndürmek için uygun ve anlaşılabilir bir mekanizma sunulmaktadır. Platform içerisinde ve dışında trafik almak için kolay bir mekanizma sunulmaktadır.

Abyss (ABYSS) nedir? Nasıl satın alınır?

Şu anda ABYSS ile işlem yapılabilen borsalar; BitGlobal, Uniswap(V2), BitForex, Bittrex ve YoBit’tir. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

İlk adım olarak ABYSS listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonrasında borsanın hesap açma adımlarını izleyin. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay süreçlerini de tamamlayın. Bir diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını izleyin. Son adım olarak ise istenilen bakiye tutarınca ABYSS Coin’i seçerek alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku