AAVE şu anda yükseliş eğiliminde

0 0

Yükselen 20 günlük EMA (74 dolar) ve pozitif bölgedeki RSI boğaların kontrol altında olduğunu gösteriyor. Fiyatı 94.875 doların üzerine çıkarabilirlerse altcoin 124.075 dolara yükselebilir.

Ancak ayılar son üç gündür 94.875 dolarlık direnci savundu. Fiyatı 7920 doların altına çekebilirlerse AAVE / USD çifti 20 günlük EMAya düşebilir. Fiyat bu destekten geri dönerse boğalar tekrar yükseliş trendini sürdürmeye çalışacak.

Tersine fiyat 20 günlük EMAnın altına düşerse ayılar için avantaj sağlayacaktır. Olumsuz taraftaki bir sonraki destek 69 dolardır ve eğer bu seviye de çatlarsa düşüş 50 dolara çıkabilir.

4 saatlik grafik boğaların yükseliş trendi çizgisine düşüşleri satın aldığını ayıların ise düşüş trendi çizgisine rallilerde sattığını gösteriyor.

Ayılar fiyatı yükseliş çizgisinin altına çekerse parite 50-SMAya ve altında 72 dolara düşebilir. Bu desteğin altında bir kırılma daha derin bir düzeltme başlatabilir.

Aksine fiyat yükseliş çizgisinden geri dönerse boğalar pariteyi düşüş trendi çizgisinin ve 94.875 dolar direncinin üzerine çıkarmaya çalışacak. Başarılı olurlarsa çift yükseliş trendine devam edebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku