7 bin 700 dolarlık seviyeleri gören Bitcoin’de sırada ne var?

0 0

Geçtiğimiz 48 saat içinde Bitcoin (BTC) fiyatı bir miktar güçlenmeye başladı. BTCnin 10 bin 200 dolardan 7 bin 700 dolara düştüğünü gösteren bu haftanın başlarında görülen acımasız düşüşlerin ardından bu güç memnuniyetle karşılandı.

Bununla birlikte bir analist henüz düşüşün bitcoin için bitmediğini ve yakın zamanda yapılan bir analizde kripto para biriminin hala bu seviyelerden en az yüzde 25 daha düşebileceğini iddia ediyor. Yine de aynı analist BTCnin halving öncesinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 bin dolar ile flört etmeye başlamasını bekliyor.

Bitcoin için sırada ne var?

Tanınmış bir teknik analiste göre Bitcoin’in çöküşü henüz bitmedi.

Son zamanlarda yayınlanan bir Twitter gönderisinde Bitcoin’in düşüş aşamasının henüz tamamlanmadığını görünüşe göre kripto para biriminin belirgin hareketli ortalamaların altında olduğu ve bu nedenle zayıf olduğu gerçeğine dikkat çekiliyor.

Onlara göre en muhtemel olanı BTCnin Kasım ayına kadar 6 bin dolarlık kilit seviyelere düşmesi 2020 Ocak ayında toplanması ve ardından 2020 Mayıs ayında gerçekleşecek olan halving etkinliğinden önce yukarılara doğru çıkması.

Yatırımcının analizi halving etkinliği gerçekleşmeden önce genel piyasada olan artış düşüncesini desteklemekte.

İngiliz gazetesine konuşan The Independent eToronun analisti Simon Peters BTCnin yakında beş haneli rakamlara çıkmaya hazır olduğunu belirtti: “Şimdi Bitcoin şu an 8 bin 500 doların altında işlem görüyor ve bu dalgayı satın almak isteyen yatırımcılar için cazip bir teklif haline gelebilir. Hash gücü gibi temeller güçlü olmaya devam ediyor ve kripto kullanımı hala hızla ilerliyor. Bu koşullar göz önüne alındığında fiyatın önümüzdeki ay içerisinde 10 bin dolara yükseldiğini görebiliriz. ”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku