4 Altcoin Coinbase’de Listeleniyor! İşte Ayrıntılar

1.965

Kripto paraların ani yükselmelerini tetikleyen en önemli olaylardan biri piyasa listelemeleridir. ABD’nin en büyük kripto para borsası CoinBase 4 yeni altcoin listeleyeceğini yatırımcılara duyurdu. 

İlk olarak söylemek gerekirse bu altcoin’leri Coinbase borsasına şu an itibariyle transfer edebilirsiniz. Gereken likidite koşulları sağlanırsa yatırımcılar,13 Ocak 2021 Türkiye saatiyle 21:00 itibariyle alım/satım işlemlerini yapabiliyor olacak. Inverse Finance (INV), Liquity (LQTY), Polyswarm (NCT) ve Propy (PRO) yatırımcıları an itibariyle varlıklarını Coinbase cüzdanlarına transfer edebilir.

Kullanıcılara sunulacak ilk iki altcoin projesi: Inverse Finance ve Liquity.

Listelenecek ilk altcoin projesi ise Inverse Finance. Inverse Finance, borç verme, ödünç alma ve sentetik varlıklar oluşturmak icin merkeziyetsiz bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Platformda finans ürünlerinin yönetimi için INV token kullanılıyor ve platformda gelecekte alınacak kararlar ve yükseltmeler için kullanıcılar oy kullanabilir.

Listelenecek ikinci altcoin ise LQTY. LQTY, teminat olarak Ethereum’un kullanıldığı %0 faizli krediler için merkeziyetsiz borçlanma platformu olan Liquity protokolüne güç veren bir Ethereum token’ıdır. Krediler, LUSD adı verilen bir stablecoin’de ödenir ve LQTY sahipleri, kredilerin açılması ve kapatılmasından elde edilen ücretlerin bir kısmını kazanmak için tokenlerini stake edebilir.

PolySwarm ve Propy, Coinbase’de listelenecek altcoin’ler arasında

Bir diğer altcoin projesi ise PolySwarm (NCT). Kötü amaçlı yazılımları tespit etmek için PolySwarm topluluk ve ağına güç veren bir Ethereum tokenidir. NCT ödülleri, ilgili siber güvenlik verilerini sağlayan kullanıcılara dağıtılırken, NCT ağ tarafından sağlanan bilgilere erişmek için kullanılır. Platform beyaz şapkalı hackerlara raporladıkları bug’lar sebebiyle ödeme yapıyor. 

Listelenecek son altcoin projesi ise Propy(PRO). PRO, uluslararası gayrimenkul işlemleri için bir platform olan Propy’ye güç veren bir Ethereum tabanlı token’dır. PRO token, tapu ve tapu sözleşmelerini değiştirmek, oluşturmak gibi platform ücretlerini ödemek için kullanılıyor. 

Daha önce kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere Şirket, 2021 yılında kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda 80 adet altcoin’i listelemişti. Geçtiğimiz yılın üçüncü çeyreğinde daha fazla kripto para listeleyeceğini duyuran Coinbase, onay süreçlerini daha da hızlandırdı. Aynı zamanda borsada işlem gören bir şirket olan Coinbase için bu konuda diğer kripto para borsalarına göre çok daha titiz davrandığını da ekleyebiliriz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku