3 büyükler hafta sonunu nasıl geçirdi? Teknik görünümleri nasıl?

0 0

BİTCOİN

Bitcoin muhtemelen ABD doları karşısında 8 bin 400 dolar civarında kısa vadeli bir dip oluşturuyor. Ancak BTC fiyatının 100 saatlik hareketli ortalamanın ve 8 bin 800 dolar seviyesinin üzerine çıkması gerekir. Bitcoin şu anda ABD doları karşısında 8 bin 400 ve 8 bin 500 dolar destek seviyelerinin üzerinde dengelenmeye çalışıyor.

BİTCOİN TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

XRP

Ripple 0.2240 dolarlık kilit destek alanını ABD doları karşısında yeniden test etti. XRP fiyatı 0.2350 ve 0.2380 dolar direnç seviyelerini kırarsa güçlü bir toparlanma dalgası başlatabilir. XRP fiyatı ABD dolarına karşı 0.2240 dolar seviyesinin üzerinde birkaç olumlu işaret gösteriyor.

Fiyat 0.2240 dolar seviyesine yakın bir çift dip modeli oluşturuyor.

XRP TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

ETHEREUM

Ethereum şu anda ABD doları karşısında 212 dolarlık destek alanının üzerinde dengelenme çabası içerisinde. ETH fiyatının yakın dönemde güçlü bir toparlanma başlatmak için sırasıyla 228 ve 238 dolar seviyelerinin üzerine çıkması gerekiyor. Ethereum ABD doları karşısında 212 dolar seviyesinin üzerinde tutunma çabasıyla birkaç olumlu işaret gösteriyor. Fiyatların boğalar için ilk büyük direnç noktası olan 228 dolar seviyesini test etmesi beklenebilir.

ETHEREUM TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku