215 dolardan dönen Ethereum’da işte beklentiler

0 0

Ethereum son birkaç gün ve hafta boyunca yukarı yönlü bir ivmeyle karşı karşıya kaldı fiyatı yaklaşık 165 dolardan başlayarak 215 dolara kadar yükseldi.

Analistler şimdi ETH’nin fiyat artışının önümüzdeki günlerde ve haftalarda soğumaya başlamasının muhtemel olduğuna dikkat çekiyor ancak aynı zamanda güçlü temellerin son ralli seviyesinin daha da artmasına yardımcı olabileceğinin de altını çiziyorlar.

Yazının yazıldığı sırada ETH 207 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Dünkü fiyatıtla karşılaştırıldığında yüzde 3’lük bir düşüş söz konusu. Bu durum aynı zamanda bir fiyat dalgalanmasına işaret ediyor. 

ETH son birkaç gün boyunca tutarlı bir şekilde yukarı doğru ivme geçirmekte. Bu durum öncelikle ETH 170 doların altına düştüğünde bu ayın başlarında başladı. Bu düşüş o zamandan beri önceki direnç seviyelerini geçmesine ve şimdiki en yüksek seviyelerine doğru yükselmesine izin veren bir dalgalanmaya neden oldu.

Bu yukarı doğru ivme bazı durma belirtileri gösteriyor olabilir; ancak Twitterdaki popüler bir kripto para birimi analisti Maynenin yakın tarihte yayınladığı bir tweette ETHnin şu anki fiyatının doğrudan üzerinde bulunan direnç bölgesinden biraz daha geri çekilmesine neden olabileceğini ifade ediyor. Ancak şu anki eğilimin de halen yükselişe işaret ettiğini belirtelim.

Şu anda sadece boğa teknik formasyonlara sahip olmanın ötesinde aynı zamanda boğa temelleri var gibi görünmekte. Coinfundun kurucusu Jake Brukhman kısa bir süre önce ETHnin fiyatının şu anda temelini tanıyan teknoloji odaklı yatırımcılar tarafından belirlendiğine inandığını açıkladı.

Son zamanlarda Ethereum’un ağında son zamanlarda önemli ölçüde tırmanmış olan gaz kullanımına ve ağ kullanımına bakıldığında açıkça görülen güçlü bir kullanım söz konusu.

Bu faktörlerin yükselen fiyat hareketine dönüşmekte olup olmadığı konusu belirsizliğini korumakta. Ancak bunlar kesinlikle yatırımcılar tarafından dikkate alınması gereken şeyler.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku