2021 Yılında Sahip Olunması Gereken Altcoin

Abone Ol
2021 Yılında Sahip Olunması Gereken Altcoin
Gökçe Hürata
 • 20 Aralık 2020
 • Yazar:

  Son yirmi dört saat içinde, yüzde 7.8 oranında artış gösteren Binance Coin, yazım sırası itibarıyla, 33.16 dolar seviyesinde yer alıyor.  

  Son bir yılda, BNB fiyatının yüzde 145 oranında yükselmesi, coinin uzun vadede istikrarlı bir büyüme gösterdiğini işaret ediyor.


                                                                       BNB / USD 1 Günlük Grafik

  Günlük fiyat tablosu incelendiğinde, bir sonraki direnç seviyesinin 36.83 dolar olacağı öngörülüyor. Bundan sonraki fiyat seviyesinin ise 42.83 dolar olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca, BNB fiyatının yukarı doğru direncinin az olduğunu ve 50 dolar işaretinin yerinde olduğunu söylemek gerekiyor. Ancak, her yükseliş sonrası bir düşüşün olduğu dikkate alındığında, önümüzdeki yedi gün içerisinde varlığın göstereceği performans merakla bekleniyor.


                                                                    BNB / USD 1 Haftalık Grafiği

  Binance Coin'in, 2021 yılında piyasadaki konumunu korumaya devam edip etmeyeceğine değinmek gerekirse, varlık 2020 yılında iyi bir performans gösterdi. BNB'nin fiyat performansı yükselişine devam ettiği takdirde, coinin 35 dolar ile yılı kapatması mümkün görünüyor. Olumlu yönde ilerlemenin devam etmesi sonucu, 40 dolara kadar çıkması olası duruyor. Ancak, BNB coinine karşı piyasanın seyrinde değişiklik olursa, fiyatın 28.41 dolara kadar düşmesi kaçınılmaz olacak. 

  Binance Coin'in fiyatı, 2021 yılında, 26 dolar ile 31 dolar arasında olacağı tahmin ediliyor. Varlık üzerinde piyasanın inancı devam ettiği takdirde, 35 dolar ile 40 dolara kadar ilerleme kaydedilmesi ihtimal dahilinde bulunuyor. 

  Binance coin, mevcut durumda, 144.406.561 BNB arz ile 4.760.043.408 dolarlık bir piyasa değerini elinde bulunduruyor. Fiyatların teknolojik gelişme ve arz/talep gibi faktörlerle ilgisi olduğu için, 2021 yılında 2 ya da 3 kat gibi bir fiyat artışı zor olmakla birlikte, istikrarlı bir büyüme göstermeye devam edeceği öngörülüyor.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Binancecoin ile ilgili her şey

  2021 Yılında Sahip Olunması Gereken Altcoin

  2021 Yılında Sahip Olunması Gereken Altcoin

  Son yirmi dört saat içinde, yüzde 7.8 oranında artış gösteren Binance Coin, yazım sırası itibarıyla, 33.16 dolar seviyesinde yer alıyor.   Son bir yılda, BNB fiyatının yüzde 14...

  • 20 Aralık 2020
  Haftanın en iyi performansını gösteren kripto para birimleri

  Haftanın en iyi performansını gösteren kripto para birimleri

  1. Yearn.finance Bu yılın Temmuz ayı ortasında piyasaya sürüldüğünden beri, token % 1.000'in üzerinde bir değer kazandı. Yearn.finans, yatırımcının Defı alanına yatırım yapması...

  • 14 Eylül 2020
  Kripto balinası bu 2 'altcoin'i önerdi...

  Kripto balinası bu 2 'altcoin'i önerdi...

  Popüler Bitcoin balinası Joe007, son zamanlarda, diğer kripto para birimlerinin çoğunluğu yerine, bir kripto para birimi portföyünü çeşitlendirmek için kullanılabilecek iki altcoin olduğ...

  • 20 Ağustos 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.