2 Analistten Ripple (XRP) Tahmini: Ralli Devam Edecek mi?

1.546

Avukatlardan oluşan savunma ekibinin SEC’in Hinman’a bir yanıt göndermesinin ardından Ripple (XRP) fiyatı, son geri çekilmeden sonra bir toparlanma yaşadı. XRP, düşüş göstergelerine rağmen son birkaç hafta içinde bir trend dönüşü yaşamasının ardından kayıplarını silmiş görünüyor.

Ripple davadaki olumlu gelişmeler ile birlikte toplanmaya başladı

Analistler, XRP’nin toparlanması konusunda iyimser ve altcoin’de bir geri dönüş öngörüyor. XRP fiyat rallisi, altcoin’in son birkaç haftadaki kayıplarını telafi etmesine yardımcı oldu. XRP’deki temel teknik göstergeler düşüş eğiliminde hareket etmeye devam ediyor, ancak SEC ve Ripple davasındaki ilerleme yatırımcılar arasında bir yükseliş hissi uyandırdı.

2 Analistten Ripple (XRP) Tahmini: Ralli Devam Edecek mi?

XRP fiyatı, kripto para piyasalarındaki yaşanan ciddi kayıpların ardından, geçtiğimiz hafta yüzde 27’lik bir düşüş gerçekleştirdi. Altcoin’ler ve meme coin’ler, Terra’nın satbilcoin’i UST’nin çöküşünden sonra büyük kayıplar yaşadı. SEC’in Ripple aleyhindeki davasında, davalının avukatları, Corporation Finance bölümünün eski direktörü William Hinman’ın korumalı e-postalarına bir yanıt verdi. Düzenleyici, Hinman e-postalarının gizli kalmasını talep etti; bu e-postalar avukat-müvekkil gizliliği kapsamındaydı.

İki analist altcoin ile ilgili görüşlerini bildiriyor

Ripple avukatları tarafından verilen yanıt, yatırımcılar arasında olumlu olarak algılandı ve XRP, toparlanmaya devam ettiği görülüyor. Teknik analist Bob Mason, XRP fiyat trendini değerlendirdi ve altcoin’in pivotta 0,43 dolardan hareket etmesi ve ilk önemli direnci 0,50 dolardan hedeflemesi gerektiği düşüncesini belirtiyor. Kripto para piyasasındaki desteği ile Ripple fiyatı 0,45 dolar seviyelerini geçebileceğini söylüyor.

Analist, XRP’nin fiyat rallisini genişletmesini ve yükseliş direnç seviyeleri olan 0,59 ve 0,60 doları test etmesini bekliyor. Ayrıca, XRP fiyatının pivotu geçemezse, 0,34 dolar seviyelerine kadar düşme riskiyle karşı karşıya kalabileceğini belirtiyor. Ayılar altcoin’in kontrolünü ele geçirirse XRP 0,34 doların altına düşebilir ve 0,27 dolar seviyesine kadar düşmeye devam edebilir. Kripto analisti ve yatırımcısı BONTESA, altcoin’de düşüş eğilimi olduğu ve Mason’un tam tersi bir görüşe sahip. XRP’nin 0,23 dolar seviyelerine doğru düşüş eğiliminde olduğunu savunuyor. Daha fazla altcoin haberi için Kriptoarena.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak fxstreet
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku