2 Analist Bu Altcoin Projesine Dikkat Çekti: Kaçırmayın

118

Popüler kripto trader’ı Michaël van de Poppe, kurumsal odaklı bir altcoin projesinin etkili giriş yapabileceği bir fiyat bölgesine yaklaşıyor olabileceğini söyledi.

Ünlü analist: Bu altcoin ‘büyük fırsatlar’ sunuyor

Van de Poppe, 556.100 Twitter takipçisine VeChain (VET)’in “büyük fırsatlar sunabileceğini” söylüyor. VeChain, şirketlerin tedarik zincirlerini optimize etmelerine yardımcı olmak üzere kurumsal çözümler için oluşturulmuş bir kripto para birimi ve Blockchain platformudur. VeChain (VET), çok yönlü, kurumsal düzeyde bir L1 akıllı sözleşme platformudur. VeChain, daha önce Louis Vuitton Çin’in CIO’su olan bir BT yöneticisi olan kurucu ortak Sunny Lu’nun piyasaya sürdüğü ürünüdür.

Kaynak: CryptoMichNL/Twitter
Kaynak: CryptoMichNL/Twitter

Van de Poppe Pazartesi günü yaptığı açıklamada, 0,075 doların altcoin VET için bir “tetikleyici” rol oynayabileceğini belirtiyor. Piyasa değerine göre 35. sıradaki kripto para birimi, Van de Poppe videosunu yayınladığından beri bu seviyeyi çoktan aştı ve şu anda 0,077535 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte yüzde 4,56 oranında artış kaydetti, ancak yine de bir hafta önce fiyatlandırıldığı yerden yaklaşık olarak yüzde 12 oranında düştü.

Justin Bennett: VET için 0,38 dolara sıçratacak bir ralli bekliyor

Son zamanlarda altcoin VeChain’de yükseliş eğiliminde olan tek trader Van de Poppe değil. Geçen hafta, kripto analisti Justin Bennett, VET’in mevcut fiyatının birkaç kat üzerine fırlayabileceğini açıklamıştı. Konuya ilişkin olarak Justin Bennett şu şekilde değerlendirmede bulunuyor:

Bu 0,06 dolarlık alanın üzerinde olduğu sürece, önümüzdeki yıl boyunca altcoin VET’te hala yükseliş eğilimindeyim ve bence 0,10 doların üzerine çıkarsak, 0,103 dolarlık alan test edilebilir. O zaman bu hamleyi 0,12 dolar bölgesine ve potansiyel olarak 0,15 dolar bölgesine çıkarabileceğimizi düşünüyorum.

Ünlü trader Justin Bennett ayrıca, VET’in bu yıl ralliye başlaması durumunda potansiyel patlama alanlarının 0,38-0,40 ABD Doları kadar yüksek olabileceğini de ifade ediyor. VeChain fiyatı son 24 saatte yüzde 7,6 oranında artarak, şu anda 0,079483 dolar seviyesinden işlem görüyor. VET son 24 saatlik işlem hacmi ise 258.071.488 dolar düzeyinde gerçekleşti. Dolaşımda 67 milyar VET coin arzı, toplamda ise 86,7 milyar coin arzı bulunmaktadır. Altcoin VeChain ve kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku