14.05.2019 tarihli finans piyasaları teknik analizi

0 1

Merhaba;

BTCUSD : 3200 Den Başlayan Sert Hareketle 8250 e kadar Yükselmiş durumda. Peki Bundan Sonrası ne olacak? Bu ay içerisinde kar satışı olup 7200/7300 bandında kapanı öngörüyorum. Önümüzdeki aydan itibaren kademeli yükseliş hakim olması olası. Şubat Ayına kadar teknikte 14000 e yükseliş görmekteyim.Hem flama Hemde V Formasyonu Mevcut.

ETHUSD: Teknik Olarak Dağ formasyonu tamamlanmış; Düşüş Trendini 110.00USD de Sonlandırmış ve 200USD bandını görmüştür. Eylül ayına kadar 450 USD bandına çıkabilir

XRPUSD: Kriptolar içerisinde teknik olarak kazandırma ve yükselme olasılığı en yüksek olan kripto para. Flama formasyonu mevcut ve 10 ay da bir sert hareket yapmaktadır. Haziran ayında 3 KATINA yükselebilir.035 den 095 e kadar yükseliş ve 065 bandında kapanış olabilir.

BİST100:Çin ABD ekonomik savaşı ve akdenizin çok sıcak olması teknik göstergelerle birleştiğinde malesef negatif görüş hakim.80.000 bandına doğru bir gevşeme olma ihtimali yüksek. Dolar bazında ne kadar ucuz olsada BİST;  yükseliş olma potansiyeli görülmemekte.

USD/TL: Teknik olarak ikili tepe olma ihtimali yüksek ve 5500 USD ye kadar geri çekilme ve buraları taban yapmasını öngörüyorum. Fazilerin bu kadar yüksek olduğu dönemde dolara talebin çok fazla olacağını düşünmüyorum.

Genel sonuç olarak: Dünya ekonomisinde mevcut sıcak paranın devamlı hareket halinde olması şarttır. Dolar euro ve borsalarda Çin ABD Ekonomik savaşının derinleşeceği için çok yükseleceğini  2/3 aylık zamanda öngörmüyorum. Bu tür ortamlarda yatırım tercihleri kriptolara yönelebilr.

BOL KAZANÇLAR

TEKNİK ANALİZ: ERDEM KISAOĞLU

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku