10 milyar doları yönetiyor… Ve yarılanma için ‘fark olmayacak’ dedi

0 1

Uluslararası finansal danışmanlık devi deVere Groupun CEOsu ve kurucusu Nigel Green Bitcoinin yaklaşmakta olan yarıya ve küresel makro faktörlerinin yeni bir boğa koşusu için katalizör olabileceğine inanıyor.

Yaklaşan yarıya gelince Green arzın yarıya indirilmesi nedeniyle geçmişte büyük satın alma baskılarının yaratıldığını ve bu yarım yılın bir öncekinden farklı olmasının bir sebebini görmediğini belirtti.

BİTCOİNDE AYI PİYASASI BİTTİ Mİ? TIKLAYIN

Yarının aynı etkiye sahip olacağına inanan Green farklı olacak faktörün Bitcoine katkıda bulunacak bir finansal ortam olduğunu belirtiyor. Green Financial Mirror değerlendirmesinde “Şimdi faiz oranlarının sıfıra ineceği bir döneme giriyoruz. Bu artık fiat para birimlerinin tutulmasını cazip hale getirmeyecek. Ayrıca bu faiz indirimleri tipik olarak yüksek enflasyona neden olur ve bu da fiat parasının satın alma gücünü azaltır. Bu nedenle Bitcoin gibi merkezi olmayan paralar ön plana çıkacak ve değerleri onunla artacaktır” yorumunu yaptı.

Koronavirüs salgınının birçok sektörü yok edeceğini ancak yeni fırsatlar ve iş kolları açacağını belirten Green “Akıllı yatırımcılar şimdi servetlerini korumak için yeni dünyanın bu yeni sektörlerine yatırım yapıyorlar” dedi.

Green’e göre; Apple Facebook Amazon ve Alphabet gibi Silikon Vadisinin teknoloji devleri yatırımcılar süpermarketler sağlık ve ilaç şirketleri dağıtım şirketleri ve elektronik üreticileri için olumlu ve iyi fırsatlar sunabilir.

DeVere Groupun şu anda dünya çapında 80 bin müşterisi var ve şirket 10 milyar dolardan fazla bir varlığı yönetiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku