1 milyar dolarlık Bitcoin sırrı

0 0

1 milyar dolarlık Bitcoin bilinmeyen bir cüzdana taşındı… 1 milyar doları aşan 94 binden fazla bitcoin bilinmeyen bir cüzdana taşınmış durumda. Taşıma hareketinin arkasında muhtemelen Bakkt var.

Altı saat önce gerçekleşen işlem 15 adresten 92 farklı girişe işaret ediyor. Şu an 94 bin 505 BTCye sahip olan tek bir adrese yollanarak bitcoinler birleştirilmiş durumda. Gönderilen BTCnin yarısından fazlası (yüzde 56) yalnızca bir adresten geldi. Aynı adrese 124 bin 178 Bitcoin Cash (yaklaşık 36 milyon dolar) ve 124 bin 178 BSV (yaklaşık 16 milyon dolar) taşındı. BTCnin yüzde 42si diğer üç adresten geldi. İşlem ücreti yaklaşık 700 dolar mal olmuş durumda Bu da toplam miktarın sadece yüzde 0.00007sini oluşturuyor.

Alıcı adres şimdi beşinci en büyük BTC cüzdanı ve bir kripto para birimi borsasıyla ilişkilendirilmeyen en büyük cüzdan. Bakktın bugünden itibaren bitcoin saklama hizmeti sunmaya başladığı göz önüne alındığında alıcı adresin Bakkta ait olması mümkün.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku