1 ayda yüzde 65 pump yaptı

0 2

VeChain 2018 yazından bu yana ilk kez 200 günlük üssel hareketli ortalamayı kırdı. VeChain son bir ayda yüzde 65 yükseldi.

Listelemeden bu yana ilk kez VeChain aşağıdaki tabloda görüldüğü üzere 200 günlük üssel hareketli ortalamayı (EMA) kırmayı başardı.

Bazı diğer önemli anahtar notlar VeChain’in günlük çizelgesinde bulunabilir. Sadece 200-DMA ve EMAnın üzerinde hareket etmekle kalmıyor aynı zamanda 14 aylık bir düşüş trendi kırıldı. Aşağı yönlü trendin kopuşuna benzer şekilde yükseliş farklılıklarına sahip düşen bir kama paterni 2019 Ağustos ve Eylül aylarında dipte işaretlendi.

Dikkat çekici bir şekilde yükseliş farkları ve düşen kama düzenleri ticaret yaparken en güvenilir en önemli göstergelerden biri ve bir kez daha çağrıda sert olmayı başardılar. Bunun günlük zaman diliminde gerçekleştiği göz önüne alındığında sapmaların “aktif” hale gelmesi genellikle biraz zaman alır.

Onaylandıktan sonra uzun vadeli düşüş trendinin kırılmasından önce biraz daha düşük bir seviye inşa edildi. Özellikle güçlü bir sinyal olan düşüş eğiliminin kırılmasından sonra hacimde büyük bir artış olduğu görülebilir.

Bu arada göreceli güç endeksi (RSI) birkaç zaman dilimi sıralamasından bu yana en yüksek seviyesini gösteriyor. Bu altcoin için bir miktar soğuma süresinin hazır olduğunu gösterebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku