0,1 BTC için çizgi roman Bulltardia daki şifreleri çözme zamanı

0 1

Bulltardia adlı serileştirilmiş bir webcomic  0.1 BTC içeren Bitcoin cüzdanı için bir başlangıç ifadesi oluşturan on iki anahtarı gizliyor. İlk iki bölüm Bitcoin kültür fanzine Citadel 21in üçüncü cildinde yer aldı.

Barcelona sokaklarında erken hazine avlarından grafiti sanatında gizlenmiş ipuçlarına ve müzik dolu bir albüme kadar şifreli bulmacaları ve ücretsiz Bitcoini sevenler için bir dizi fırsat bulunuyor.

Çizgi romanları sevenler için ipuçlarını çözmek kodu kırmak ve 0.1 BTC (940 dolar) olan bir cüzdana erişmek için farklı bir fırsat geliyor.

Bitcoin ve çizgi roman dünyalarında uyumlu işbirliği

Dim Zayan tarafından yazılıp çizilen Bulltardianın ilk iki bölümü olan “Aya Bir Dua” ve “Bal Porsuğu Umursamıyor  Citadel 21in son sayısında yer alacak. Gelecek bölümler ise önümüzdeki aylarda yayınlanacak.

Hikayenin konusu

Koruma ayıları tarafından kuşatılmış baskıcı  Kutsal Fiat Kilisesine karşı komplo kuranları hapseden ve Aya dua eden gölgeli bir koleksiyoncu bulunuyor.

Bit adında ücretsiz iyilik yapmayacak ve küçük bir çocuk olan bal porsuğu kahramanı yer alıyor. Babası Satoshi tarafından Aya bir ay taşı göndermesi ve yolculukta biraz büyümesi için göreve gönderiliyor.

Zayan yaklaşmakta olan üçüncü bölümün zorlu bir kahramanı tanıtacağını ve çizgi romanın başlığı olan Bulltardia adında karar kılmasının sebebini açıklayacağına söz veriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku