Yatırım Uzmanı: Ethereum ve 2 Altcoin Rekor Seviyeye Ulaşacak
Yatırım Uzmanı: Ethereum ve 2 Altcoin Rekor Seviyeye Ulaşacak

Yatırım Uzmanı: Ethereum ve 2 Altcoin Rekor Seviyeye Ulaşacak

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Real Vision CEO’su Raoul Pal, lider altcoin Ethereum’un toplanmaya hazır olduğunu düşünüyor. Eski Goldman Sachs yöneticisi ayrıca yatırımcılar arasında popüler olan iki altcoin’in ETH ile rekabet etmeye hazır olabileceğini ifade ediyor. İşte deneyimli analistin yükseliş öngördüğü kripto para birimleri…

Pal’ın yükseliş eğiliminde olduğu altcoin’ler Terra ve Polkadot

Real Vision CEO’su ve deneyimli bir kripto analisti olan Raoul Pal, Altcoin Daily ile yaptığı yeni bir röportajda kripto piyasasına ilişkin önemli yorumlarda bulunuyor. Ünlü yönetici, önemli yatırımcılar olarak gördüğü bir dizi etkili kişinin, merkezi olmayan finans (DeFi) ödeme ağı Terra (LUNA) ve birlikte çalışabilir Blockchain projesi Polkadot (DOT) konusunda yükselişte olduğunu söylüyor. Analist bu iki kripto para birimi hakkında şu ifadeleri kullanıyor:

Benim için çalışan, Real Vision’ın kurucu ortağı olan ve Global Macro Investor için çalışan Remi (Tetot) dahil olmak üzere Terra’da çok iyimser olan çok sayıda yatırımcı olduğunu fark ettiniz. Onun gibi kripto piyasasındaki birçok büyük yatırımcı, Terra’yı seviyor. Piyasada çok önemli yatırımcılar olduğunu düşündüğüm birçok insan ayrıca Polkadot konusunda uzun zamandır oldukça iyimser. Asla herkesin yapmasını beklediği şeyi yapmadı, ama yine de zihninizi bu şeylere açık tutmalısınız, yoksa başka bir şey olabilir. Birdenbire başka bir şey ortaya çıkıyor, farklı bir kullanım durumu buluyor ve siz farkına varmadan, bu tür şeyleri takas etmek gerçekten zor.

Usta analistin yükseliş öngördüğü altcoin projelerinden Terra (LUNA) piyasa değerine göre 9. sırada yer alıyor. Son bir hafta içinde yüzde 19,33 oranında düşüş kaydetmesine rağmen son 24 saat içinde yüzde 5,65 artışla 51,88 dolardan işlem görüyor. Pal’ın yükselişte olduğu bir diğer kripto para birimi olan Polkadot (DOT) ise piyasa değerine göre 11. sırada yer alıyor. Yazım sırasında DOT son bir haftada yüzde 12,64 ve son 24 saatte yüzde 2,90 artışla 18,92 dolardan işlem görüyor.

Pal’a göre lider altcoin Ethereum da büyük bir artış kaydedecek

Deneyimli bir yönetici ve makro ekonomi gurusu olan Raoul Pal ayrıca lider altcoin projesi Ethereum için de 2022 tahminini paylaşıyor. Önde gelen akıllı sözleşme platformunun hala dünyadaki en büyük kripto para birimlerinden biri olduğunu ifade ediyor. Eski Goldman Sachs yöneticisi Ethereum hakkındaki görüşlerini şu şekilde ortaya koyuyor:

Hala gerçekten güçlü bir koşumuz olduğunu düşünüyorum. Bence, esasen sahip olduğumuz bu tür bir yıllık yatay yönlü düzeltme, daha fazla benimseme ve daha fazla kullanım vakası ortaya çıktıkça daha fazla kazanım için sadece bir sıçrama tahtası görevi görüyor. Hala riske göre ayarlanmış ETH’nin zaman içinde son derece iyi olacağını düşünüyorum.

Lider altcoin Ethereum da son piyasa düzeltmesi sırasında büyük bir kayıp yaşamıştı. Yazım sırasında ETH son bir haftada yüzde 20,01 ve son 24 saatte yüzde 3,52 oranında fiyat artışı kaydederek 2,679 dolardan işlem görüyor. Kriptoarena.com olarak tahminlerini yakından takip ettiğimiz Real Vision CEO’su Ethereum hakkında ayrıca şu ifadeleri kullanıyor:

Kullanımının pahalı olmasının nedeni, çok popüler olmasıdır. Bu, diğer tüm katman-1’lerin daha merkezi olmayan katmanı olduğu için, üzerine inşa edilecek şeyler için bir prestij zinciri gibidir. Bu yüzden, ETH 2.0’a yönelik değişikliğin de gelmesiyle bana mantıklı geliyor. Bence bu anlatı da zamanla gelişecek. Bu yüzden hala ETH’deki yükselişin çok büyük olduğunu düşünüyorum. Sadece piyasa değeri açısından buradan 10 kat daha gidebilir. Ancak bu ne zaman gerçekleşir, bilinmez.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yatırım Uzmanı: Ethereum ve 2 Altcoin Rekor Seviyeye Ulaşacak