Yakında Kullanıcı İle Buluşuyor: 2 Altcoin Patlama Yapabilir

2.480

Piyasanın popüler isimlerinden biri olan analist Joe Parys 100 kat artış yaşama potansiyeline sahip iki altcoin’i takipçileriyle paylaştı. Analistin hakkında yorum yaptığı iki altcoin projesi kullanıcısıyla daha ilk kez buluşacak.

 Analist: SUNDAE’in Cardano üzerinde çalışacak olması önemli bir nokta

Analistin listesindeki ilk altcoin ise SundaeSwap (SUNDAE) olarak karşımıza çıkıyor. Cardano’da merkeziyetsiz bir işlem protokolü olan SundaeSwap, yerel ölçeklenebilir merkeziyetsiz borsa ve otomatik likidite sağlama platformu olarak tanımlanıyor. Açıklamalar sonucu SundaeSwap, temelinde diğer merkeziyetsiz borsalara çok benzer şekilde çalışacak.

Parys, SundaeSwap’in Cardano üzerinde çalışacak olmasının iyi bir nokta olduğunu ve bu nedenle daha önce kriptoarena.com olarak isminden sık sık bahsettiğimiz SUNDAE token’ın büyük bir yükselme potansiyeli taşıdığını düşünüyor. SUNDAE token’a yatırım yapmak isteyen yatırımcılar, yatırımlarını yapmak için ISO’ya katılabilir, staking yapabilir ve yield farming ile altcoin SUNDAE alabilir. Aynı zamanda borsalarda satın alımı da yapabilirler. Hatırlayacağınız üzere Joe Parys, SundaeSwap projesinden daha önce de bahsetmişti ve bu projenin fazlasıyla potansiyel sahibi olduğunu düşünüyor.

Parys, altcoin AstroSwap’i inanılmaz bir fırsat olarak görüyor

Çok yakın bir zamanda piyasalarda yerini bulacak olan bir diğer merkeziyetsiz borsa da AstroSwap olarak karşımıza çıkıyor. Analist Joe Parys’in üzerinde durduğu bu ikinci proje AstroSwap’te SundaeSwap gibi Cardano üzerinde çalışıyor. Yapılan açıklamalara göre projenin IDO’su yalnızca Adapad’e özel olarak piyasaya sürülecek.

Bunlarla beraber AstroSwap’in bir staking çalışması bulunuyor ve Astroswap Token’ları ile işlem yapılacak olan borsanın da yakın zamanda kullanıcı ile buluşacağı ifade ediliyor. Analistin belirttiği üzere proje sadece 42 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bu nedenden dolayı AstroSwap inanılmaz bir fırsat olarak değerlendirilebilir. Analiste göre projenin uygulamaya konulmasından sonra altcoin ASTRO’nun fiyatı 0,5 dolar seviyelerine kadar tırmanabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku