Usta Analist: Bu 4 Altcoin Düşüş Trendinden Çıktı!

404

Kripto stratejisti ve yatırımcısı Scott Melker, Solana (SOL), FTX Token ve diğer iki altcoin projesinin düşüş trendinden çıktığını söylüyor.

Solana (SOL)

Yeni bir videoda Melker, 105 bin YouTube abonesine akıllı sözleşme platformu Solana (SOL)’nın pazar çöküşünden çıktıktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesini tekrar ziyaret etmeye hazır olduğunu söylüyor.

FTX Token (FTT)

Solana bu azalan mavi çizgiyi kırdı, destek olarak yeniden test etti, yukarı çıktı, hedef burada tüm zamanların en yüksek seviyelerindeydi. Ünlü yatırımcının piyasasında düzeltmenin sona erdiğini söylediği bir diğer altcoin, kripto türevleri borsası FTX’in yardımcı tokeni olan FTT’dir. Melker’e göre altcoin FTT, yedi günün en düşük seviyesi olan 48 dolardan güçlü bir şekilde sıçramasının ardından yükselişe geçiyor. Konuya ilişkin olarak Melker şöyle konuştu:

Bu FTX simgesidir. Alçalan mavi çizgiye sahipsiniz, net direnç. Bu direnişe bir, iki, üç, dört, beş dokunuş. Hemen kırılıyor. Bu çizginin, 55 doların üzerinde bir günlük kapanışla onay geliyor.

Altcoin Polygon (MATIC)

Melker’in grafiğine göre, FTT için ilk hedef 63 dolar. Boğalar bu seviyeyi kırarsa, bir sonraki hedef FTT’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 85 dolardır ve mevcut değeri olan 56 dolardan %51’in üzerinde bir potansiyel hamleye işaret ediyor. Sıradaki, Melker’in hem FTT hem de SOL’un ayak izlerini takip ettiğini söylediği Ethereum ölçeklendirme çözümü altcoin Polygon (MATIC). Melker konu ile ilgili olarak şöyle ifade etti:

MATIC, şu anda o mavi çizgiyi kırıyorum. Aynı fikir.

Altcoin Fantom (FTM)

Melker’in grafiği, MATIC’in bir sonraki direncine 1,70 dolarda bir ralli için hazırlandığını gösteriyor ve bu da 1,31 dolarlık fiyatından yaklaşık %30’luk bir kazancı temsil ediyor. Yatırımcının radarındaki son kripto para, akıllı sözleşme platformu altcoin Fantom (FTM)’dur. Melker’e göre, FTM de diyagonal direncini kırdı ve şimdi toparlanmaya hazırlanıyor. Bu hususta Melker şöyle ekledi:

FTM, bu bir girişti (1,25 dolar). Direnç yoluyla kırılma. Destek olarak yeniden test edin. Yukarı çıkıyoruz.

Ünlü kripto yatırımcısının grafiğine göre, FTM hedefine 1,94 dolardan yükselmeye hazırlanıyor. FTM şu anda 1,40 dolardan el değiştiriyor ve bu da altcoin projesine Melker’in hedefine göre %30 artış sağlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku