Usta Analist: 2 Altcoin Yeni ATH’sine Ulaşacak!

176

Tanınmış bir kripto stratejisti ve yatırımcısı, iki patlayıcı altcoin için tüm zamanların en yüksek seviyelerini tahmin ederken, Chainlink (LINK) değerinde ise bir artış öngörüyor.

FTX Token (FTT)

Sektörde Inmortal olarak bilinen yatırımcı, 72.600 takipçisine, kripto borsası FTX’in yardımcı programı olan altcoin FTX Token (FTT)’i yakından takip ettiğini söylüyor. Inmortal’a göre FTX Token (FTT), mevcut 54 dolar değerinden %85’lik bir ralliyi ateşleyebilecek birden fazla yükseliş sinyali veriyor. FTX Token, yazımız hazırlanırken 56,90 dolardan işlem görüyor. Konu ile ilgili görüşlerini paylaşan ünlü stratejist şu ifadeleri belirtti:

Sapma + Üçlü Baskın + Boğa ayrışması. FTT’yi 100 dolara gönder.

Grafik: Altcoin FTX Token (FTT)
Grafik: Altcoin FTX Token (FTT)

Altcoin Cosmos (ATOM)

Yatırımcı listesindeki bir diğer kripto para ise “Blockchain’lerin interneti” olarak lanse edilen bir kripto projesi olan Cosmos (ATOM). Inmortal, ATOM’un patlayıcı altcoin Avalanche’ın (AVAX) ayak izlerini takip ederek tüm zamanların en yüksek seviyesine tırmanmaya hazır olduğunu söyledi. Yazımızın hazırlandığı sırada Cosmos 41,18 dolardan işlem görüyor. Konu hakkında Inmortal şu şekilde yorumda bulundu:

Düşüşten bu yana, ATOM en iyi performans gösterenlerden biriydi (AVAX veya SOL gibi diğerleri arasında). Şimdiye kadar +46% sıçrama yaşadı. ATOM’un AVAX’ı takip etmesini ve yakında yeni bir ATH yapmasını bekliyorum.

Grafik: Altcoin Cosmos (ATOM)
Grafik: Altcoin Cosmos (ATOM)

Altcoin Chainlink (LINK)

Merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK)’e gelince, kripto stratejisti 24 dolardan önemli bir desteği geri aldıktan sonra %66’lık bir artış başlatmaya hazır olduğuna inanıyor. Yazımızın hazırlandığı sırada altcoin Chainlink 24,72 dolardan işlem görüyor. Bu hususta yatırımcı görüşlerini açıklamaya şöyle devam etti:

Kolay ticaret. LINK’i en kısa sürede 40 ABD Dolarına gönderin.

Grafik: Altcoin Chainlink (LINK)
Grafik: Altcoin Chainlink (LINK)

Bitcoin’e bakıldığında, kripto yatırımcısı, kral kriptonun geçen hafta Bitcoin’in kayıplarını silecek dik bir yükseliş için hazırlandığını tahmin ediyor. Bitcon’in 100 bin dolar seviyesini göreceğini iddia eden Inmortal, ayrıca şu eklemede bulundu:

Anlamıyorum.. ama isterseniz kısa bir V dönüşü yapın. BTC hala 100.000 dolara gidiyor.

Grafik: Bitcoin (BTC)
Grafik: Bitcoin (BTC)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku