Ünlü Yatırımcıdan Shiba Inu Yorumu: 2022’de Yeni Zirve Gelir mi?

175

Kripto para yatırımcıları, 2021’de muazzam bir popülerlik kazanan Shiba Inu (SHIB)’nun meme token statüsünden kurtulup 2022’de tüm zamanların en yüksek seviyelerine dönüp dönmeyeceğini görmek için yakından izliyor olacak. Kripto para endüstrisindeki üç hızlı büyüyen borsa ve kripto ticaret platformu olan CoinGate, Uphold ve VirgoCX varlığı listeledi. Ünlü yatırımcı Scott Melker altcoin’e ilişkin fiyat tahminlerini paylaşıyor.

Shiba Inu (SHIB) 0,0008 dolar seviyesini geri kazanabilir mi?

Trader’lar, SHIB’in ekim ayının en yüksek seviyesi olan 0,0008 dolara geri döndüğünü görmek istiyor. Ayrıca devam eden yakımlarla, birçok kişi SHIB arzını düşürmede büyük bir etkisi olacağını ve böylece fiyatını artıracağını tahmin ediyor. Özellikle, altcoin’in fiyatı 6 Şubat ve 8 Şubat’a göre yüzde 57 artarak 0,0000351 dolar ile en yüksek değerine ulaştı. Konsolidasyon ayrıca, 0,0000274 ila 0,0000289 dolarlık dört saatlik talep bölgesine yaklaşıldığında başladı ve daha düşük zirveler oluşturdu. Shiba Inu (SHIB)’nun yönünü belirlemek için öncelikle bu engeli tespit etmek gerekiyor. Analist Jordan Major’a göre, dört saatlik mum grafiğinde 0,0000274 doların altında kapanması, daha düşük bir dip kurulmasına neden olarak dibi geçersiz kılacak. 0,0000235 dolar destek seviyesinde yüzde 15’lik bir düzeltme için öncelikle bu geliştirmenin gerçekleşmesi gerekiyor.

IntoTheBlock tarafından geliştirilen Global In/Out of the Money (GIOM) modeli, meme token fiyatı için bu kısa vadeli düşüş fikrini destekliyor. Bu zincir üstü gösterge, toplamda yaklaşık 134.230 adresin bu işlemde toplam 502,58 trilyon Shiba Inu (SHIB)’nun edindiği göz önüne alındığında, bir sonraki kararlı destek seviyesinin 0,0000150 ila 0,0000220 dolar ve 0,0000150 ila 0,0000220 dolar aralığında olduğunu gösteriyor. Analiste göre fiyat daha önce belirtilen aralıklara düşerse, bu sahiplerin daha da fazla token toplaması muhtemel olabilir ve ayrıca bu, SHIB’in bir çöküş sırasında bir temel oluşturacağı yer olabilir. Öte yandan, bu senaryo düşüş tezinin yanlış olduğunu kanıtlarsa, boğaların hâkim olduğunu ve SHIB’in fiyatını 0,0004 doların üzerine çıkaracağının sinyalini veriyor.

Ünlü yatırımcıdan SHIB 2022 fiyat tahmini

Son olarak, kripto trader’ı ve podcast The Wolf Of All Streets’in ev sahibi Scott Melker, bir yıldan uzun süredir Shiba Inu (SHIB) sahiplerinin balina birikimiyle birlikte geçen ay varlıklarını artırdığına dikkat çekiyor. Kriptoarena.com olarak daha önce de görüşlerine yer verdiğimiz Melker ayrıca 100.000 doları aşan büyük işlemlerin zincirdeki kurumsal faaliyet seviyesini ortaya çıkardığını da kaydediyor. Ünlü kripto trader’ı konuya ilişkin olarak şu ifadeleri kullanıyor:

Bir yıldan uzun süredir tutulan adresler, SHIB bakiyelerini son 30 gün içinde yaklaşık yüzde 32,48 oranında artırdı. Ve görünüşe göre kurumsal veya balina iştahı son zamanlarda artıyor. Bu işlemlerin hacmi bu hafta önemli ölçüde artarak birkaç ayın en yüksek seviyesini kaydetti. Toplam 389,89 milyon dolarlık işlem yapıldı, ancak daha ilginç olan, bu işlemlerin toplam SHIB on-chain hacminin yüzde 81’ini oluşturması.

Analiste göre piyasada kripto para birimlerinin artan kullanımı ışığında, SHIB’in 2022’de ATH’sine dönmesi veya belki de geçmesi olasılığı yüksek görünüyor. Spekülasyonlar yaygınlaştığında, piyasa önemli miktarda spekülatif faaliyet gördüğü için Shiba Inu 2021’de büyük kazançlar elde etti. Buna rağmen, özellikle son zamanlarda piyasada biriken çok sayıda SHIB balina göz önüne alındığında, her zaman dramatik fiyat düzeltmeleri olasılığı bulunuyor. Buna rağmen, önümüzdeki yıllarda kripto alanına girmesi beklenen yeni kullanıcılar ve henüz SHIB’i listelemeyen Robinhood gibi önde gelen platformlar ile piyasa hissiyat yavaş yavaş yükselişe geçiyor. Bu yıl önceki zirvelere dönme fırsatı olduğunu belirten analiste göre SHIB bu noktada hala spekülatif kalıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Finbold.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku