Ünlü Yatırımcı: Bu Altcoin Ethereum'u Geride Bırakacak
Ünlü Yatırımcı: Bu Altcoin Ethereum'u Geride Bırakacak

Ünlü Yatırımcı: Bu Altcoin Ethereum’u Geride Bırakacak

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Makro uzmanı Raoul Pal, yüksek performanslı Blockchain’in fiyatı altcoin Ethereum (ETH)’a karşı yükselirken Solana (SOL)’nın artmaya devam edeceği konusunda iyimser olduğunu belirtiyor.

Altcoin SOL Ethereum’a karşı patlama yaşıyor, Solana ekosistemi için sırada ne var?

Real Vision CEO’su 918.400 Twitter takipçisine, akıllı sözleşme platformunun Ethereum’dan (SOL/ETH) daha iyi performans gösterme yolunda göründüğü için Solana ekosisteminden daha fazla gelişme beklediğini söyledi. Konuya ilişkin olarak Raoul Pal şu açıklamada bulundu:

SOL/ETH grafiği çok ilginç görünüyor. Altcoin SOL son zamanlarda nispeten sakindi ancak bu grafik patlamaya çok yakın olduğunu gösteriyor. Solana ekosisteminden gelecek çok şey olduğuna dair bir his var içimde. Bir yıldan uzun süredir buradayım.

Kaynak: Raoul Pal/Twitter
Kaynak: Raoul Pal/Twitter

Pal’in yorumu, SOL’un Mart ayında 80 doların altına düştükten sonra dün 140 doların üzerine çıkmasından sonra geldi. Solana son 24 saatte yüzde 0,89 oranında düştü. Şu anda, kripto para birimi 138,43 dolardan işlem görüyor. SOL’un son 24 saatlik işlem hacmi 3.388.290.662 dolar düzeyinde gerçekleşti.

Pal, uzun vadede yükseliş beklentisine sahip

SOL, Ethereum’a karşı ivme kazanırken, Pal, Bitcoin (ETH/BTC)’e karşı ETH’de yükseliş eğiliminde olduğunu söylüyor. Bu hususta ünlü makro uzmanı şunu ifade etti:

ETH/BTC çok iyi görünüyor.

Ethereum fiyatı, son 24 saatte yüzde 0,32 oranında düştü. ETH’nin son 24 saatlik işlem hacmi ise 17.207.067.924 dolar ve ETH şu anda 3.494,08 dolar seviyesinden işlem görüyor. Makro gurusu, piyasa çok aylı bir düşüş trendinin ardından toparlanma belirtileri gösterdiğinden kriptoya bakışını da paylaşıyor. Pal, yeni bir röportajda, gelişmekte olan kripto para sınıfında uzun vadeli yükseliş eğiliminde olduğunu söyledi. Konu ile ilgili olarak usta analist şu yorumu paylaştı:

Büyümenin yavaşladığını ve enflasyonun yavaşlayacağını düşünüyorsanız, hisse senedi sahibi olmak istiyorsunuz ve kripto sahibi olmak istiyorsunuz ve sorun yok… Altın hiçbir yere gitmediğinde neye sahipsiniz?

Hala yüzde 100 kriptocuyum çünkü bence bu tüm zamanların en büyük seküler trendi. Küresel bir makro yatırımcı olarak, ben dolarda long pozisyondayım. Hisse senetleri ve long pozisyon kripto para satın almaya başlıyorum ve tahvil piyasasında zirveyi seçmeye çalışıyorum.

Kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Yatırımcı: Bu Altcoin Ethereum’u Geride Bırakacak