Müjde: Ünlü Şirket, SHIB ve Bu 6 Altcoin'i Sepetine Ekliyor!
Müjde: Ünlü Şirket, SHIB ve Bu 6 Altcoin'i Sepetine Ekliyor!

Müjde: Ünlü Şirket, SHIB ve Bu 6 Altcoin’i Sepetine Ekliyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boerse Stuttgart Group tarafından desteklenen kripto ticaret platformu BISON, Shiba Inu (SHIB) dahil yedi yeni kripto para birimini ekleyerek kripto para portföyünü genişletti.

Ünlü şirket bu 7 altcoin ile portföyünü genişletiyor

BISON, portföyüne 7 yeni kripto para birimi daha ekleyerek büyüyor. Kripto ticaret platformu tarafından paylaşılan bilgiye göre, portföylerine ekledikleri altcoin projeleri;: Aave (AAVE), Algorand (ALGO), Decentraland (MANA), Dogecoin (DOGE), Polygon (MATIC), Sandbox (SAND) ve Shiba Inu (SHIB). Kullanıcılar, BISON’da halihazırda bulunan 10 kripto para biriminin (Bitcoin , Bitcoin Cash, Cardano, Chainlink, Ethereum, Litecoin, Polkadot, Ripple, Solana ve Uniswap) yanı sıra, 7 yeni kripto para birimini daha herhangi bir ücret ödemeden takas edebilirler.

sHİB

BISON CEO’su Ulli Spankowski yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Ürün yelpazemizi sürekli ve dikkatli bir şekilde geliştiriyoruz ve portföyümüzü genişletiyoruz. Bu yeni kripto para birimleriyle, artık hem yerleşik altcoin’leri hem de genç, gelecek vaat eden teknolojileri kapsıyoruz ve her zamanki gibi müşterilerimize kripto para birimlerini takas etmek ve saklamak için güvenli, güvenilir bir ortam sunmaya devam ediyoruz.

AAVE, MANA, DOGE, MATIC, SHIB ve SAND’a hızlı bir bakış

Aave (AAVE), Merkeziyetsiz yönetişim (DAO) aracılığıyla geliştirilen en iyi bilinen DeFi protokollerinden biridir. AAVE, Aaave protokolünün yönetişim belirtecidir ve başlangıçta ETHLEND olarak adlandırılmıştır. . Algorand (ALGO) ise, merkeziyetsiz ve ölçeklenebilir bir açık kaynaklı blockchain projesidir. Algorand ağı, saf bir proof-of-stake (Pure PoS) konsensüs mekanizmasına dayanmaktadır ve negatif karbon ayak izi ile ilk blockchain’ini çalıştırmayı amaçlamaktadır. Decentraland (MANA)‘ya bakıldığında, sanal gerçeklik (VR) oyunu bu kripto para biriminin temelini oluşturur. Decentraland’daki tüm oyunlar için kullanılan para birimi haline gelmiştir.

shib

Kriptoarena.com olarak da bildiridiğimiz gibi, Dogecoin (DOGE), en popüler meme coin’lerden biridir. Açık kaynaklı ve eşler arası bir dijital para birimidir. Polygon (MATIC)’in arkasındaki amaç ise, yüksek gas ücretlerini azaltmak ve blok onaylarını yavaşlatarak kriptoyu daha geniş bir pazar için daha erişilebilir hale getirmektir.  The Sandbox (SAND) ise,  blockchain’lerini ana akım oyunlara getirmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca Sandbox ortamında, geçerli tek kripto para birimidir. Son olarak Shiba (SHIB)’e baktığımızda,  köpek temalı Dogecoin’in alternatiftiri olarak gösterilmektedir. SHIB bir ERC20 token’idir ve toplam arzının yüzde 50’si istikrarını artırmak için yakılmıştır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Müjde: Ünlü Şirket, SHIB ve Bu 6 Altcoin’i Sepetine Ekliyor!