Ünlü CEO Açıkladı: Bitcoin Aşırı Yükselecek!

1.346

Kripto para kredi platformu Celsius Network CEO’su Alex Mashinsky, Rusya ve Ukrayna arasındaki savaştan dolayı 35 bin doların altına kısa bir süre düşmesine rağmen Bitcoin (BTC)’de yükseliş beklediğini söyledi.

Mevcut seviyeleri koruyacağız ve daha yükseğe çıkacağız

Kripto para kredi platformu Celsius Network CEO’su Alex Mashinsky, Kitco News’e verdiği röportajda, Bitcoin (BTC)’in yaklaşık olarak 30 bin dolar civarında güçlü bir destek bulduğunu ve şimdi yukarı yönlü bir yörüngede olduğunu söyledi ve ”evet, bence Rusya-Ukrayna arasında çatışma için dip nokta burası. 30 bin dolar seviyesinde çok güçlü bir desteğimiz var. Mevcut seviyeleri koruyacağız ve daha yükseğe çıkacağız” dedi. Mashinsky, ayrıca Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik agresif yürüyüşünün ardından piyasalardaki aşırı kaldıraç oranının düşmesinden sonra Bitcoin (BTC)’in muhtemelen daha aşırı bir yükseliş trende gireceğini iddia etti ve sözlerine şöyle devam etti:

‘Evet, bence Rusya-Ukrayna arasında çatışma için dip nokta burası. 30 bin dolar seviyesinde çok güçlü bir desteğimiz var. Mevcut seviyeleri koruyacağız ve daha yükseğe çıkacağız.

Mashinsky ayrıca, Bitcoin’in sınırlı arzına vurgu yaparak, varlığın daha yüksek seviyelere çıkacağını söyledi ve şunları belirtti:

Arz sınırlı ve asla 21 milyondan daha fazla Bitcoin olmayacak. Artan talebiniz temel olarak size uzun bir süre boyunca Bitcoin değerinin artacağını söylüyor. Bitcoin’in değeri artacak çünkü giderek daha fazla insan onu kullanacak.

Bitcoin, satın alma fırsatı veriyor

Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, Bloomberg’in kıdemli emtia stratejisti, piyasalardaki korku, belirsizlik ve şüphelerinin (FUD) üstesinden gelebilen ve şimdi Bitcoin (BTC) satın alabilen yatırımcıların gelecekte büyük ödüller kazanabileceğini düşünüyor. Analist Mike McGlone, mevcut jeopolitik olayların, Rusya’nın Ukrayna’ya devam eden saldırısı da dahil olmak üzere emtia piyasalarını nasıl etkilediğini açıkladı. Tipik olarak istikrarsızlığa karşı bir önlem olarak görülen Bitcoin (BTC)’in neden yükselmediği, bunun yerine Rusya’nın eylemlerinin dünya çapında yankılanmasıyla keskin bir şekilde düştüğü sorulduğunda, analist bunun emtia piyasalarında yaygın bir düzeltme yapılması gerektiği için olduğunu söylüyor. Ayrıca analist, BTC için satın alma fırsatlarının da devam ettiğini söyledi.

McGlone, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin hala riskli varlıklar olduğunu ve bu nedenle yatırımcıların oynaklığa hazırlıklı olması gerektiğini söyledi. Analist ayrıca, piyasadaki yatırım fırsatından faydalanarak şimdi alım yapanların, yolun sonunda kazanabileceğini düşünüyor. McGlone şunları söyledi:

Bitcoin için çok iyi bir satın alma fırsatı olacağını düşünüyorum. Uzun vadeli yatırımcılar için, tarihte belirleyici bir an olarak bakılacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku