Ünlü Analist Suppoman: 4 Altcoin Herkesi Şaşırtacak

1.248

Kripto para piyasasında ne olup biteceğini kestirmek zor. Bununla beraber korkunun da piyasaya hala hakim olduğu görülüyor. Ancak analistler, yatırımcılar için bu düşüş döneminde bile iyi birer seçenek olabilecek altcoin analizlerini paylaşıyor. Piyasanın önemli isimlerinden olan Suppoman, yatırımcılar için iyi bir tercih olacağını düşündüğü altcoin listesini takipçileriyle paylaştı.

Analist: PAXW ve CSM büyük potansiyele sahip

Analist listesinin ilk sırasını altcoin Pax World (PAXW) ile dolduruyor. 24 Şubat’ta kullanıcılar ile buluşacak. Pax World kendini kullanıcıların kendi oyunlarını geliştirebildiği ve başkalarıyla iletişime geçebildiği 3D bir sanal gerçeklik oyunu olarak tanımlıyor. Pax World ile isterlerse bireysel isterlerse ticari çalışmalar yapabilen kullanıcılar, sohbet edebilir ve böylece deneyimlerin gerçek dünyaya da yansıyacağı düşünülüyor. Ayrıca kullanıcılar sesli sohbet özelliğini de kullanabilir. NFT olarak üretilen eşyalar ile de avatarlarını kişiselleştirebilirler.

Analist Suppoman’a  göre yatırımcısının yüzünü güldürebilecek olan ikinci altcoin ise Cricket Star Manager (CSM). Analist, Cricket Star Manager’ın Solana’daki en büyük oyunlardan biri olma potansiyeline sahip olduğunu öne sürüyor. Cricket Star Manager, oynaması ücretsiz ve play-to-earn sistemine sahip bir oyundur. Bir P2E oyunu olan Cricket Star Manager ile kullanıcılar takım oluşturup, eğlenebiliyor. Bu şekilde hem oynayarak kazanç elde edilebiliyor hem de arazi kazanılabiliyor. Analistin düşüncelerine göre bu oyun “temiz bir oyun” olarak tanımlanabilir ve Hockey Star Manager’ı yaratan kişiler tarafından oluşturulduğuna dikkat çekiyor. Bir diğer yandan Cricket Star Manager’da iki token bulunuyor: Birincisi premium token olan CSM ikincisi de oyun içi para birimi olan CRICKS.

Listede altcoin Verve ve SundaeSwap da bulunuyor

Daha önce kriptoarena.com olarak bahsettiğimiz üzere Verve çok popüler. Birçok analist gibi Suppoman da Verve’ün 2022’nin yükselen yıldızlarından olacağını düşünüyor. Bir sosyal medya platformu olma yolunda ilerleyen Verve’ün video akış platformu olduğu ifade edilebilir. Kullanıcılar canlı yayınlar yapabilir, izleyicileriyle etkileşime girebilir ve izleyicileri tarafından ödeme alabilir. Ancak burada dikkat çeken nokta izleyicilerin de para kazanacak olması olarak karşımıza çıkıyor. Verve, bir Solana çatalı olan Velas üzerine kurulacak. Dolayısıyla platformun düşük ücretler ile hizmet verecek olması da dikkat çeken bir özellik olarak değerlendiriliyor.

Listedeki son proje ise SundaeSwap. Bir DEX olan SundaeSwap, DeFi platformu olarak tanımlanabilir. Kullanıcılar platform aracılığı ile ADA token işlemlerini gerçekleştirebilir ve ödüller kazanabilir. SundaeSwap’de yer almak isteyen kişiler ISO’ya katılabilir, yield farming yapabilir ve SUNDAE satın alabilir. Ancak analistin yorumuna göre kazanmanın en iyi yolu farming yapmak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku