Unicly (UNIC) Nedir?
Unicly (UNIC) Nedir?

Unicly (UNIC) Nedir?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Unicly (UNIC) Nedir? adlı konu başlığımızı Kriptoarena.com olarak, bu makalemizde yanıtlıyoruz. UNIC projesi, NFT’leri birleştirmek, parçalamak ve takas etmek için oluşturulan bir protokoldür. Özellikle NFT koleksiyonlarını garantili likiditeyle takas ederek varlığa dönüştürmektedir. Aynı zamanda UNIC Coin topluluk tarafından yönetilen Unicly protokolünün kripto piyasalarında listelenen Coin’in simgesidir.

Unicly projesinin amacı nedir?

UNIC projesi, NFT’lerin koleksiyoncular, tasarımcılar, günlük yatırımcı veya tüccarlar tarafından kolaylıkla Unicly protokolü üzerinden varlıklarını problemsiz bir ticaretle kullanmalarını hedeflemektedir. Özellikle NFT toplayıcıları ve DeFi meraklıları tarafından yaratılan protokol, NFT için likiditeyi teşvik etmektedir. Platformun temel amacı; NFT’lerin birleştirilmesi, parçalara ayrılması ve takas edilmesini sağlayan, izinsiz ve topluluk yönetimiyle işleyen bir platform sunabilmektir.

Geleceği:

Platform NFT tabanlı projelerin kripto para piyasalarında gelecek vaat eden temel dijital unsurlar arasında yer almaktadır. Özellikle önümüzdeki 1 yıl içerisinde fiyatının yukarı yönlü harekete başlayacağı düşünülmektedir. Ayrıca fiyat performansının olumlu yönde seyretmesine imkan tanıyacak proje detayları geleceği için parlak dijital varlıklar arasında gösterilmesini sağlar. Yalnızca traderları değil ayrıca sanatçı, içerik üreticileri ya da günlük yatırımcılar içinde NFT işlemleri için imkan tanımaktadır. Bu sayede projenin gelişimine ciddi katkı sağlamaktadır.

Avantajları neler?

  • Proje uzun vadede yüksek kâr potansiyeli görülmektedir.
  • Özellikle NFT koleksiyonlarını birleştirme imkanı sunmaktadır.
  • Aynı anda birden çok NFT satın almayı ve ticarete imkan sağlamaktadır.
  • ERC-721 ve ERC-1155 başta olmak üzere her çeşit NFT’le uyumlu olmaktadır.
  • Aynı zamanda likidite ve stake sağlamak için çiftlik imkanı da sunar.

Dezavantajları neler?

  • Platform benzer protokollerle rekabet gücü oldukça düşüktür.
  • Ayrıca fiyat grafiği ve performansı beklentinin altında olmaktadır.

Unicly (UNIC) nedir? Nasıl satın alınır?

Şu anda UNIC ile işlem yapılabilen borsalar; MEXC, HOTBIT ve BitMart’dır. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

İlk adım olarak UNIC listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonrasında borsanın hesap açma adımlarını izleyin. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay süreçlerini tamamlayın. Bir diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını izleyin. Son adım olarak istenilen bakiye tutarınca UNIC Coin’i seçerek alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Unicly (UNIC) Nedir?