Teknik Analist: Ethereum Rakibi 3 Altcoin Rekor Seviyelere Ulaşacak

722

Kripto para analisti Jason Pizzino, Mart ayında nispeten iyi performans göstermesini beklediği üç altcoin projesini açıklıyor. Ünlü analistin değerlendirmelerine Kriptoarena.com olarak bu makalede yer veriyoruz.

Ünlü analist, iki Ethereum rakibinin güç gösterdiğini söylüyor

Ethereum rakibi Terra (LUNA) ile başlayan Pizzino, 261 bin YouTube abonesine, stablecoin’ler üreten akıllı sözleşme özellikli Blockchain’in yerel token’ının güç kazandığını söylüyor. Pizzino, altcoin LUNA, son zamanlarda daha yüksek bir düşük seviyeden geri döndükten sonra, şu anda destek veya direnç seviyelerini belirlemek için kullanılan yüzde 50 Fibonacci düzeltme seviyesinin üzerinde bulunduğunu şöyle belirtiyor:

LUNA’yı çok seviyorum. Yüzde 50’nin üzerinde güç gösteriyor. Bir sonraki yüzde 50 aralığını geçti. Önceki alt salıncak tepesinin üzerinde konsolide etmeye çalışıyor gibi görünüyor.

Altcoin LUNA’ya gelince, kesinlikle işlem için listeme giriyor. Güçlü görünüyor, bu kalıpların çoğunu ve birçok destek seviyesini kırarak, şimdi daha yüksek seviyelerde konsolide oluyor. Yani LUNA iyi ve gerçekten listemde üst sıralarda.

LUNA , şu anda 92,93 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Analist, Altcoin Cosmos için büyük bir hareket öngörüyor

Sırada, ölçeklenebilirlik ve birlikte çalışabilirlik için tasarlanmış bir Blockchain ekosistemi olan Cosmos (ATOM) var. Kripto analistine göre altcoin ATOM, büyük bir hamle yapmadan önce konsolide olabilir. Konuya ilişkin düşüncelerini usta analist şöyle aktarıyor:

ATOM çift zirvesinden düştü, ancak şimdi 20-21 dolar civarındaki önceki dip seviyelerinde destek buldu ve 32 dolardaki yüksek seviyelerin üzerine tırmandı. Yani bu gerçekten yeniden güç gösteriyor.

Umarım, başka bir büyük hamle yapmadan önce bu konsolidasyon olur.

ATOM şu anda 32,42 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Sıradaki altcoin projesi, ölçeklenebilir ve kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmış bir katman bir Ethereum meydan okuyucusu olan Near (NEAR). Pizzino, altcoin NEAR’ın son zamanlardaki en düşük seviyeden yüzde 50 Fibonacci düzelme seviyesinin üzerine çıktığını şu şekilde söylüyor:

NEAR da tekrar yüzde 50’nin üzerine tırmandı. Bunların hepsi oldukça güçlü görünüyor.

Kripto para analistine göre, NEAR için en iyi giriş noktası 14 doların üzerinde yer alıyor. Konuya ilişkin olarak Pizzino şunları ifade ediyor:

Benim için düşük riskli işlem 14 doların üzerine çıkacaktı. Açıkçası, daha yüksek bir fiyattan satın alacağınız için kar daha düşük olacaktır. Ama en azından bu daha güçlü bir konumda.

NEAR, şu anda 11,30 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku