Teknik Analist 3 Altcoin için Ciddi Yükseliş Bekliyor

1.912

Kripto para piyasasının yakından takip edilen ismi Michaël van de Poppe, iki düşük değerli altcoin projesinin potansiyel hareketlerini saptıyor. Deneyimli analist ayrıca, önceleri Bitcoin’in gümüşü olarak nitelendirilen Litecoin (LTC) için boğa piyasası hedefini de ortaya koyuyor.

Michaël van de Poppe, Litecoin konusunda oldukça iyimser

Geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir YouTube videosunda popüler kripto para analisti ve trader Michaël van de Poppe, eşler arası ödeme ağı Litecoin hakkındaki analizlerini paylaşıyor. Trader, yazım sırasında 260 dolardan işlem gören Litecoin’in mevcut piyasa döngüsü sona ermeden önce potansiyel olarak yüzde 286’lık bir ralliyi ateşleyebileceğini düşünüyor. Van de Poppe, altcoin hakkındaki iddialarını ise şu sözlerle destekliyor:

Litecoin’in bir sonraki boğa döngüsünde genişleme gerçekleşirken, Fibonacci uzantısının burada bir kez daha gerçekleştiğini görebiliriz. Ve sonra 1.618 seviye 600 dolardır ve ikincisi muhtemelen 1.000 dolara doğru ilerleyecektir. Bu yüzden evet, özellikle bize sağladıkları yapı göz önüne alındığında, bu eski altcoin’ler konusunda çok iyimserim.

Litecoin (LTC), Ekim 2011’de Charles “Charlie” Lee tarafından Bitcoin’e bir alternatif olarak Bitcoin’in açık kaynak kodundan birkaç değişiklik ile uyarlanarak oluşturuldu. Bitcoin gibi, Litecoin de herhangi bir merkezi otorite tarafından kontrol edilmeyen açık kaynaklı bir küresel ödeme ağına dayanıyor. Bununla birlikte bu altcoin, daha hızlı blok oluşturma hızı ve Scrypt’in bir proof-of-work şeması olarak kullanılması gibi açılardan Bitcoin’den farklılık gösteriyor.

Analistin yükseliş öngördüğü diğer iki altcoin OMG ve ICX oluyor

Van de Poppe ayrıca Ethereum’da güvenli ve hızlı transferler için kurumsal bir çözüm olan OMG Network (OMG)’ünü inceliyor. Yazım sırasında, OMG gün içinde yüzde 3,80 düşüş ve haftalık yüzde 10,71’lik artışla 15,71 dolardan işlem görüyor. Kripto strateji uzmanına göre, OMG Network, 0.00024 BTC’de (16,10 dolar) desteklendiği sürece Bitcoin’e (OMG/BTC) karşı yüzde 108’lik bir ralli başlatabilir. Popüler analist bu konuda 477.900 Twitter takipçisine şunları söylüyor:

Tutulması gereken önemli destek seviyesi yeşil bölgedir. Bu tutarsa, kırmızı bölgede (1.618 Fibonacci uzantısı) üst seviyeye doğru bir devam görebiliriz.

Kriptoarena.com olarak sıklıkla analizlerine başvurduğumuz deneyimli analistin radarında son olarak hibrit Blockchain platformu ICON (ICX) yer alıyor. Yazım sırasında, altcoin gün içinde yüzde 0,84 artışla 2,19 dolardan işlem görüyor. Van de Poppe, ICON’un Bitcoin (ICX/BTC) karşısında yüzde 65’lik bir ralli için hazırlandığını düşünüyor. Ünlü trader ayrıca altcoin’in paritesinin 0.000053 BTC’de (3,55 dolar) ani direncine yükselmeye hazır olduğunu da ekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku