Tahminlerinde Yanılmayan Platformdan Solana Öngörüsü: Şubat!

155
Olağanüstü bir 2021 yaşadıktan sonra, Solana (SOL)’nın hem artan benimseme hem de ekosistemin büyümesi nedeniyle 2022’de de ivme kazanması bekleniyor.

CoinMarketCap topluluğu: Solana, Şubat sonunda 165 dolara ulaşacak

Piyasada meydana gelen sert düzeltme, Solana (SOL)’nın performansını da etkiledi. Ancak uzmanların bir bölümü önümüzdeki haftalarda olası bir SOL fiyat artışı öngörüyorlar. Tahminlerinde yüzde 85’lik bir başarı oranına sahip olan CoinMarketCap topluluğu, SOL’un Şubat 2022’nin sonunda yüzde 77 oranında artış kaydederek 165 dolara ulaşacağını belirttiler. Bu tahmin, 11.456 topluluk üyesinin verdiği oylara dayanıyor. Topluluğun 7.388  üyesi ise SOL’un Mart ayında sonunda 166 dolara yükseleceğini tahmin ediyor. Piyasadaki düzeltmenin yanı sıra, Solana’nın fiyatı son birkaç gün içinde ağ kullanıcılarından gelen olumsuz geri bildirimlerden de etkilendi. Solana kullanıcıları, Blockchain’de işlemlerin gerçekleştirilememesi konusunda şikayetçiler.
Bu durum, ağ performansının düşmesine ve bu da bir dizi işlemin başarısız olmasına neden oldu. Sorunlar, büyük oranla çözüldü. Solana (SOL)’nın ölçeklenebilirliğe öncelik vermesine rağmen ağ hatası ortaya çıktı. Özellikle, ağ kesintileri ağın ölçekleme yeteneği konusunda şüphe uyandırdı. Bununla birlikte, CoinMarketCap topluluğu tarafından yapılan tahmin, potansiyel olarak Solana’nın ağı Ethereum’a rakip olarak konumlandıran kullanım durumlarına dayanıyor. Solana’nın kurumlar tarafından sürekli olarak benimsenmesi ve ekossitemdeki projeler, fiyat artışı için önemli faktörler.

Bank of America: SOL, piyasasnın Visa’sı olacak

Bank of America kısa süre önce Solana’nın “kripto para ekosisteminin Visa’sı” olabileceğini belirtti.
Genel olarak, 2020’de ortaya çıkmasından bu yana Solana, DeFi, NFT’ler ve Web3 gibi kripto ekosisteminde en hızlı büyüyen Blockchain’ler arasında yer alarak artan bir benimsemeye tanık oldu.
Solana nispeten yeni bir ekossitem olmasına rağmen, kripto topluluğunun bir bölümü Ethereum’dan daha iyi performans göstereceğine inanıyor. SOL şu hız ve daha düşük gas ücretleri gibi metriklerde daha iyi performansa sahip.
KriptoArena tarafından bildirildiği üzere, risk sermayesi şirketi Race Capital’in genel ortağı Alfred Chuang, kripto para piyasasındaki heyecanın Solana ve Bitcoin gibi varlıklara olan ilgiyi potansiyel olarak artıracağını belirtti. Solana gelecekte potansiyel olarak yükselecek olsa da, hala Avalanche ve Cardano gibi farklı temel projeelrden rekabetle karşı karşıya.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!
Kaynak Finbold.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku