Tahminlerinde Yanılmayan Platformdan Shiba Inu Raporu: 30 Nisan

225

Geçen haftaya göre Shiba Inu (SHIB)’nun değerindeki küçük bir artışa rağmen, DeFi token’ı sahiplerinin sayısında düşüş yaşamaya devam etti ve bu da yatırımcıların meme tabanlı kripto para birimine olan ilginin şu anda düşüşte olup olmadığı konusunda spekülasyon yapmalarına neden oldu. Ayrıntıları bu yazımızda sizinle paylaşıyoruz.

CoinMarketCap topluluğu SHIB için ay sonunda yüzde 42,41 artış öngörüyor

Durum böyleyken, yüzde 70 tarihsel doğruluk oranına sahip CoinMarketCap kripto topluluğu, köpek temalı kripto paranın Nisan 2022’nin sonunda 34.614 oyla ortalama 0,00003789 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor. Özellikle, tahmini fiyat, DeFi kripto para biriminin mevcut değerinden 0,00001128 dolar (+yüzde 42,41) oranında artışa işaret ediyor.

SHIB ortalama fiyat. Kaynak: CoinMarketCap
SHIB ortalama fiyat. Kaynak: CoinMarketCap

Bu arada, Mayıs ayı sonu için 21.848 topluluk üyesinin oyları Nisan ayına göre biraz daha düşük bir hedef belirleyerek SHIB’in yayınlandığı tarihte köpek parasının fiyatı üzerinden 0,00003224 dolar (+ yüzde 21,18) seviyesinden işlem göreceğini tahmin ediyor. Önceki altı ay boyunca yapılan tahminlerin performansına dayanarak, kripto topluluğu tarihsel olarak Shiba Inu’nun fiyatını yüzde 70 doğruluk oranıyla tahmin etti.

SHIB tahmin doğruluğu Kaynak: CoinMarketCap
SHIB tahmin doğruluğu Kaynak: CoinMarketCap

Shiba Inu fiyat analizi

Şu anda, SHIB, CoinMarketCap verilerine göre, gün içinde yüzde 1,15 ve geçen hafta boyunca yüzde 1,51 oranında artışla 0,0000266 dolardan işlem görüyor. Token’ın toplam piyasa değeri, yayınlandığı tarihte 14,6 milyar dolardır. İlginç bir şekilde topluluk, yalnızca iki hafta içinde 60.000’den fazla sahibini kaybetmesine rağmen, önümüzdeki aylarda daha fazla yatırımcının Shiba Inu coin’i satın alacağını tahmin ederek varlık konusunda oldukça iyimser.

Shiba Inu fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap
Shiba Inu fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Özellikle, ağdaki benzersiz adreslerin sayısı, aniden önemli ölçüde düştüğü ve tek bir günde 32.832 sahibini kaybettiği 17 Mart’a kadar istikrarlı bir şekilde arttı. Shiba Inu, her gün ortalama 1.700’den fazla yeni yatırımcıyı çeken yeni bir kripto fenomeni olan ApeCoin’e (APE) geçiş nedeniyle talepte bir düşüş görüyor olabilir. Aslında, Bored Ape Yat Kulübü’nün kripto para biriminin ilk çıkışı, SHIB’in sahiplerinin sayısındaki düşüşün başlangıcıyla eşleşti. Finbold tarafından derlenen Google Trendler verilerine göre, ‘Shiba Inu token satın al’ arama ifadesine olan ilgi 29 Ekim 2021’de 100’den 26 Mart 2022’de sadece bire düştü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Finbold.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku