Tahminlerinde Yanılmayan Platformdan Ripple Raporu: Mart

2.660

Piyasa değeri açısından altıncı sıradaki kripto para birimi olan Blockchain şirketi Ripple (XRP) token’ı Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yasal bir savaş yürütürken çalkantılı zamanlar yaşıyor.

Yüzde 84 tarihsel doğruluğa sahip kripto topluluğu, 31 Mart 2022 için XRP fiyatını belirliyor

Kripto para biriminin mevcut durumuyla ilgili son gelişmeler göz önüne alındığında, CoinMarketCap’teki kripto para birimi topluluğu, XRP’nin Mart ayı sonuna kadar 0,83 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor. Belirlenen fiyat, yayınlandığı tarihte 0,75 dolar olan mevcut fiyatından yüzde 10,82 oranında ve 0,08 ABD doları fiyat artışını temsil ediyor. Toplamda, fiyat tahmini, 15 Mart itibariyle CoinMarketCap topluluğunun yaklaşık 3.710 üyesinin oylarını içeriyordu.

Kripto topluluğunun XRP fiyat projeksiyonu. Kaynak: CoinMarketCap
Kripto topluluğunun XRP fiyat projeksiyonu. Kaynak: CoinMarketCap

Kripto topluluğunun şu anda XRP fiyat tahminlerinde yüzde 84,26 tarihsel doğruluğa sahip olması dikkat çekici. CoinMarketCap verilerine göre, yayın tarihinden önceki yedi gün içinde fiyat 0,73 dolardan şu andaki fiyatı olan 0,75 dolara yükselerek yüzde 2,74 oranında arttı. Şu anda toplam piyasa değeri, bir hafta önce sahip olduğu 34,76 milyar dolardan yüzde 3,95 oranında bir artışla 36,19 milyar doların üzerinde olduğu görülüyor.

Kripto topluluğunun XRP fiyat tahmini tarihsel doğruluk oranı. Kaynak: CoinMarketCap
Kripto topluluğunun XRP fiyat tahmini tarihsel doğruluk oranı. Kaynak: CoinMarketCap

SEC ile Ripple arasında devam eden uzun soluklu dava süreci

Blockchain ödeme şirketi, davanın yeniden planlanmasını talep eden bir mahkeme belgesine göre, davanın Kasım 2022’nin ikinci yarısından daha uzun sürmemesini bekliyor. 26 Ağustos ile 18 Kasım arasında bir yere koymasını bekliyor. Davanın yeniden planlanmasını talep eden bir mahkeme belgesine göre, beklenti davanın 26 Ağustos ile 18 Kasım tarihleri arasında bir yere gerçekleştirilmesi yönünde. SEC, Aralık 2022’de Ripple ve iki yöneticisine dava açmıştı; Blockchain şirketinin, 2013’ten SEC’in dava açtığı Aralık 2020’ye kadar SEC kaydı olmadan bir yatırım ürünü olarak token’ını sattığını iddia ediyor.

Ripple, XRP token’ının gerçek zamanlı küresel ödemeler için piyasaya sürülen bir kripto para birimi olduğunu ve SEC’in düzenleme yetkisine tabi olmadığını savundu. Yakın zamanlarda, genel danışmanı SEC’yi şirketin proaktif uyumluluğunun en yeni kanıtlarını “kılıç veya sopa olarak” kullanmakla suçladı. Kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Finbold.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku