Son 24 Saatte 9,7 Milyon Shiba Inu Yakıldı! Şirketten Önemli Açıklama!

218
Son 24 saat içinde 9.7 milyon Shiba Inu (SHIB) yakıldı. Böylelikle, şimdiye kadar, 1 katrilyonluk ilk arzın yüzde 41’i yakılmış oldu.

 

Şirket, 100 bin dolarlık Shiba Inu yakmayı hedefliyor

Bigg Entertainment’ın CEO’su Steven Cooper, ekibinin bir günde 4,9 milyon SHIB yaktığını söyledi. Şirket, yakma kampanyalarının başlamasından sonra, geçen yıl Ekim ayından bu yana 894.383.100 coin yakmayı başardı. Bigg Entertainment ve  ve Shiba Coffee, düzenli olarak SHIB yakan büyük isimler. Bu şirketler, başarılı bir pazarlama kampanyası yürütüyorlar. Hem ödeme olarak SHIB kabul ederken, hem de topluluktan faydalanıyorlar. Yakın zamanda Bigger Entertainment, Blockchain oyunu “MixDraft”ın ​​piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Şirket, oyunları için kartpostal satışlarının fiyatını 6 dolar olarak beliriedi. Kartpostal satışlarından elde edilen paranın 1 doları karşığında Shiba Inu yakılacak. Ekip, SHIB yakımında 2,95 milyar SHIB’e eşit olan 100 bin dolarlık hedefe ulaşmayı umuyor.

 

Cooper, 100 bin dolar değerinde Shiba Inu yakma ve ilk Blockchain Müzik Oyunu MixDraft!’ı oluşturma yolculuklarına resmen başladıklarını doğruladı. Şirket, büyük bir yakma kampanyasının başlangıcı olarak 444 adert kartpostal satmayı başardı. Dün, Ethereum balinası “Gimli” 3.624.500 dolar karşılığında 110.000.000.000.000 SHIB satın aldı. Bu, 3,6 milyon dolar değerinde 110 milyarlık adet Shiba Inu anlamına geliyor. Ancak bu kadar büyük bir satın alma işleminden sonra bile, SHIB’nin fiyatı durgun kaldı.

İşte devasa balinanın tuttuğu diğer altcoin’ler

Devasa balina ayrıca, cüzdanında 29134 Ethereum bulunduruyor. Sahip olduğu diğer varlıklar arasında Hi, Mana, Twitter Dao ve Sand yer alıyor. İlginç ve biraz kafa karıştırıcı durum ise, şu anda Gimli’nin cüzdanında Tether (USDT) tutmaması. Aslında, bu durum tüm dolar rezervlerini coin’e çevirdiğinin bir işareti. Bu nedenle, balinanın tekrar bir miktar USDT’ almak için elindeki tokenlerden bazılarını satma olasılığı var.

Bununla birlikte, bu balinanın dudak uçuklatan SHIB alımı, Shiba Inu için birikim aşamasının bitebileceğini ve yakında yeni bir fiyat artışının gelebileceğini gösterebileceği için Shib için bir yükseliş işareti olarak kabul edilebilir. Öte yandan SHIB’nin büyük ölçekte yakım süreci de ciddi bir ivme kazanıyor. Sadece 02 Ocak’ta 14 milyondan fazla token yakıldı. 2021’de ise 410 trilyon Shib Inu yakıldı. İlk Aazın eeredeyse yüzde 41’i yakıldı.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku