Solana Yeni Bir Rekora Daha İmza Attı: İşte Yıl Sonu İçin Çarpıcı Fiyat Tahmini!

4.069
Solana (SOL)’nın toplam kilitli değeri tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak, yeni bir rekora daha imaza attı Toplam kilitli değer (TVL), yüzde 16,7’lik bir rallinin ardından 231 dolarlık yeni bir zirveye ulaşan fiyatla somut bir korelasyon içinde hareket ediyor.

 

Kurumsal yatırım Solana’ya kayıyor!  Defi ve NFT endüstrileri, fiyata ivme kazandırıyor!

CoinShares tarafından geçen hafta paylaşılan istatistiklere göre, Solana (SOL) kurumsal giriş açısından 14,7 milyon dolar ile üçüncü kripto para birimi olmayı başardı. İkinci sıradaki Ethereum (ETH) ve Solana arasında sadece 1,9 milyon dolarlık bir fark var. SOL’un aylık yaklaşık 36,4 milyon dolarlık girişleri, 0,7 milyon dolarlık çıkış gören ETH’yi geride bıraktı. CoinShares’ten alınan bu rakamlar, Ekim ayında yatırımcı bazında Ethereum’dan Solana’ya bir geçiş olduğunu gösteriyor.

 

Solana Blockchain’i, aynı zamanda, NFT ve merkeziyetsiz finans (DeFi) sektöründe de söz sahibi oldu. CryptoSlam’e göre, Ağustos ayının başından bu yana Solana merkezli NFT satışları neredeyse 500 milyon dolarlık hacme ulaştı. Degenerate Ape Academy, Ağustos ayındakilansmanından bu yana 105,9 milyon dolarlık satışla ağın lideri oldu.

 

FXStreet  ve CoinTelegraph analistlerinden Solana fiyat tahmini!

An itibariyle, SOL gün içinde yüzde 13,1 artışla 231 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesinde işlem görüyor. Altcoin geçen ay yüzde 32,7 kazanç gördü. Ayrıca, sadece 1.51 dolardan işlem gördüğü yılın başından bu yana yüzde 13.300 büyüdü. Solana’nın piyasa değeri şu anda 70 milyar dolar, bu da onu 63,1 milyar dolarlık piyasa değeri olan diğer ‘ETH katili’ Cardano’nun önünde beşinci en büyük kripto para birimi yapıyor.

 

Teknik Analist 4. Çeyrekte Solana (SOL)'yı Bekleyen Riski Paylaştı
 
FXStreet’ten analistlere göre, SOL’un son iki aydaki fiyat hareketi izlendiğinde, altcoin yüzde 88’lik artışla 407 dolara çıkabilir. Solana, Bu hedefe ancak 216 dolar seviyesi destek noktası olursa ulaşılabilir. Bazı şartların yerine getirilmesi durumunda ise, varlık 430 dolara bile yükselebilir. CoinTelegraph Markets Pro, tahmin için temel göstergeler olarak “DeFi sektöründen ve türev piyasasından zincir içi verileri” öne sürerek, Solana için 250 dolarlık bir yılsonu fiyatı öngörüyor. Daha fazla Solana haberi için Kriptoarena.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Crypto-news-flash.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku