Shiba Inu Yakım Oranı Artıyor: Analistlerden Kritik Açıklama

173

Shiba Inu (SHIB)’in dolaşımdaki arzı düştükçe, fiyatında da ani bir patlama olabilir.. Dogecoin katili olarak bilinen SHIB topluluğu, bir süredir yakım etkinlikleri düzenliyor ve sürekli olarak kripto para biriminin dolaşımdaki arzını düşürmeye çalışıyorlar.. Bu durum ise, yatırımcılar arasında bir yükseliş beklentisini yükseltiyor.

Shiba Inu topluluğu yakımlara devam ettikçe, yükseliş beklentisi artıyor.

Shiba Inu topluluğu, bir gecede 742 milyondan fazla SHIB token yaktı. Yakılan SHIB token’ların istatistiklerini izleyen bir platform olan Shibburn.com, 742.702.200 SHIB’in dolaşımdan çekildiği on işlem bildirdi. Son faaliyetler yakım oranını artırdı.

Gerçek dünyadaki işletmeler, kabul edilen bir ödeme alternatifi olarak Shiba Inu (SIHB)’yu kullanmak konusunda hevesliler. Shiba Inu’yu ödeme yöntemi olarak kabul eden başka bir gerçek dünya işletmesiyle önemli bir dönüm noktasına ulaştı. Türkiye merkezli Vita Özel Ambulans şirketi artık SHIB ile ödeme kabul ediyor. Destekçiler, artan hizmetin Shiba Inu’da bir fiyat rallisini tetikleyebileceğine inanıyor. Shiba Inu’nun ödeme olarak kabul edilmesi, meme coin’in gerçek dünyadaki uygulamasını da artırıyor. Dogecoin katilinin SHIB’in artan faydası, yükseliş beklentisini de körüklüyor.

Analistler yüzde 30’luk bir çıkış bekliyor

Analistler, Shiba Inu fiyat trendini değerlendirdi ve yaklaşık yüzde 30’luk bir artış öngördü. FXStreet analistleri, 0,000027 ila 0,000028 dolar arasında bir yükseliş öngörüyor. Genişletilmiş 2021 hacim profili, henüz yeterince işlem yapılmadığı için önemli işaretler göstermiyor. 0.000040 dolara kadar bir hareket, yatırımcıların altcoin’i biriktirmesine ve böylece Shiba Inu’daki ticaret aktivitesinin artmasına neden olur.

Gelişmiş güvenlik özellikleri ve benzersiz kripto para ürünleri ile tanınan Gemini, geçtiğimiz günlerde popüler köpek temalı meme kripto para birimleri, DOGE, ELON ve SHIB arasında çarpıcı bir anket düzenledi. Gemini, 399 bin takipçisine “En sevdiğiniz köpek temalı altcoin nedir?” diye sordu. Shiba Inu, anketten zaferle ayrıldı. Nihai sonuca göre, SHIB oyların yüzde 77,5’ini alarak birinci sırada yer altı. DOGE, oyların yüzde 10.3’ünü alırken, ELON ise oyların yüzde 12.3’ünü aldı. Toplam, 14.667 oy kullanıldı. Genellikle, Gemini gibi önde gelen borsalar, katılım amacıyla ve topluluk eğilimlerine erişmek için oylama anketleri düzenliyor. Daha fazla SHIB haberi için, KriptoArena.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak www.fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku