Shiba Inu ve 2 Altcoin Balina İstilasında! İşte Ayrıntılar

125

WhaleStats kripto para izleme platformuna göre, kripto balinaları son zamanlarda oldukça aktif durumda ve çok sayıda altcoin projesini cüzdanlarına eklemeye devam ediyorlar. Balinaların en çok tercih ettiği altcoin’lerin arasında Shiba Inu (SHIB)’nun yanı sıra, Decentraland (MANA), The Sandbox (SAND), Polygon (MATIC) ve LINK bulunuyor.

Kripto para balinaları piyasanın toparlanacağına inanıyor

Piyasada bu kadar yüksek bir satın alma gücünün ortaya çıkması, balinaların büyük olasılıkla bir toparlanmaya inandıkları için birikim aşamasına girdiklerini ve varlıkları dip olarak gördükleri noktalardan satın aldıklarını göstermektedir. Balinalardan satın alma çılgınlığı sayesinde Shiba Inu token, piyasadaki balina adreslerinde, USD değerindeki en büyük token olarak ilk sıraya geri döndü. Şuan, SHIB cüzdanlarının toplam değeri 1,6 milyar dolar, bir önceki lider FTT ise 1,4 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

Shiba Inu (SHIB), ralli yapmıyor veya herhangi bir pozitif volatilite hareketi göstermiyor, bu da token’in değerindeki artışın sadece balinaların satın alımlarından kaynaklandığını gösteriyor. Sand gibi listedeki diğer altcoin’ler de son 24 saatte sadece yüzde 2 büyüme ile piyasada olağandışı bir performans göstermiyor. SAND, SHIB ve MATIC iyileşme belirtileri gösteriyor, ancak daha önce kaybedilen değerin yarısını bile henüz geri kazanamadılar.

Balinaların Shiba Inu için alım noktasını belirledi

Chainlink (LINK) de Shiba Inu gibi, balinalar arasında en aktif olarak satın alınan altcoin’lerden biri olmaya devam ediyor, ancak aynı zamanda diğer kripto para birimleriyle aynı düşüş trendinde büyük bir toparlanma ve işlem belirtisi göstermiyor.

KriptoArena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, Ethereum balinaları, özellikle SHIB, teknik olarak kritik destek seviyesi olan 0.00002347 dolara yaklaştığında, meme coin’e büyük ilgi gösteriyor. Yatırımcılar bu seviyeden daha fazla Shiba Inu satın alabilir ve fiyatı daha yükseğe çekebilir. Bu durum, Ekim’de başlayan şu anda devam eden düşüş trendinin kırılmasına neden olabilir. Shiba Inu, 4 ay önce 28 Ekim 2021’de 0.00008616 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. Kripto para izleme platformu WhaleStats, yakın zamanda SHIB’in FTX Token’ı (FTT) geçtiğini ve ilk 1000 Ethereum (ETH) balinaları arasında dolar değerine göre en büyük token haline geldiğini açıkladı. En iyi 1000 ETH balina cüzdanı şu anda 1.648.987.135 dolar (1.64 milyar dolar) değerinde SHIB tutuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak u.tuday
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku