Shiba Inu (SHIB)’nun Nefesi DOGE’nin Ensesinde: Ramak Kaldı!

155
Shiba Inu (SHIB), sosyal medya takipçileri de dahil olmak üzere çeşitli yönlerden önemli bir büyüme kaydetmeye devam ediyor.

 

SHIB’in, Twitter’daki takipçi sayısı, DOGE’ninkini geçmek üzere!

Twitter’daki Shiba Inu topluluğu, muazzam bir şekilde büyümeye devam ediyor. Veriler, SHIB topluluğuna her gün daha fazla insanın katıldığını gösteriyor. SHIB’in, Twitter’daki takipçi sayısı ilk kez 3,3 milyon kullanıcıyı aşarak yeni bir dönüm noktası kaydetti. An itibariyle, Shiba Inu’nun resmi Twitter hesabındaki takipçi sayısı 3.312.884 (3.31 milyon). SHIB Twitter hesabındaki takipçi sayısındaki artışın ardından, proje şu anda 3.343.305 (3.34 milyon) takipçisi olan en yakın rakibi Dogecoin’in (DOGE) rekorunu aşmaya sadece birkaç bin uzakta. Shiba Inu resmi Twitter hesabı Şubat 2021’de oluşturulurken, Dogecoin’in Twitter hesabının Aralık 2013’te açıldığını belirtmekte fayda var.
Shiba Inu (SHIB)'da Kritik Metrik Alarm Veriyor! İşte Detaylar
 
Shiba Inu’nun Twitter takipçilerinin muazzam büyümesi, meme altcoin‘in iyi bir sosyal medya potansiyeline sahip olduğunu ve özellikle yeni projeler başlatıldığında, Twitter’da neden sürekli zirveye oturduğu açıklıyor. Çoğu kripto projesinin aksine, SHIB topluluğunun Twitter’da günün herhangi bir noktasında ilk on trend konusu arasına alması artık alışılmış bir durum. Bu arada, Shiba Inu takipçilerinin sayısının artmasının yanı sıra, projenin arkasındaki ekip, daha fazla yatırımcıyı SHIB’i benimsemeye çekmenin yollarını aramaya devam ediyor. Shiba Inu geliştiricileri, şimdiye kadar proje için NFT’ler, metaverse’te sanal arazi ve yakım portalı gibi önemli projeler başlattı. Ekip ayrıca, önde gelen markalarla önemli ortaklıklar yoluyla daha fazla insanın SHIB’i benimsemesini istiyor.

 

Amerikan fitness şirketi Equinox Group, Shiba Inu ve DOGE ödemelerini kabul edecek

Popüler Amerikan fitness şirketi Equinox Group, müşterilerinin Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) kullanarak hizmetleri için ödeme yapmasına izin veren ABD şirketleri listesine girdi. Şirket, web sitesinde “New York: Artık Kripto Para İle Ödeyin” adlı yakın tarihli bir makalede, bu girişim için popüler kripto para ödeme sağlayıcısı BitPay ile ortaklık kurduğunu belirtti. Duyuruya göre, Equinox Group’un tüm New York merkezli üyeleri, hem Dogecoin hem de SHIB kullanarak fitness şirketi tarafından sunulan farklı hizmetler için ödeme yapabilecek.
Shiba Inu Yarın Dev Borsada Listeleniyor!
Shiba Inu ve DOGE, Equinox Group üyelerinin ödeme yöntemleri olarak kullanmasına izin verilen tek kripto para değil. Müşteriler ayrıca Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Wrapped Bitcoin (WBTC) ve beş farklı stablecoin gibi BitPay destekli diğer kripto para birimlerini de kullanabilir. Müşterilerin New York kentindeki Equinox Group’ta fitness hizmetleri için ödeme yapmasına izin verilmeden önce, müşterinin BitPay resmi web sitesinden edinilebilen önceden onaylanmış bir BitPay Kimliği alması gerektiğini belirtmekte fayda var.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku