Shiba Inu (SHIB)’da Net Akış Artmaya Devam Ediyor! İşte detaylar

7.252

Shiba Inu rallisi yavaşlarken net akış oranındaki büyüme yüzde 176 seviyesine ulaştı ve Ethereum balinalarının token arzının yüzde 26’sına sahip olmayı bıraktığı görünüyor. Shiba Inu (SHIB)’nun düzeltmeyi tersine çevirme trendi, ilk yavaşlama belirtilerini gösterirken, balina düzeyindeki adreslerdeki arz 2 milyar dolar seviyesine ulaştı. Altcoin SHIB’in net akışı da azalıyor, ancak yine de yüzde 176 oranındaki önemli bir artış düzeyini koruyor.

Net akış oranı yükseliyor

Net akış, bir kripto para birimine mevcut fon akışının ana göstergelerinden biri olarak ifade edilebilir. Bizim durumumuzda net akış, Ethereum Blockchain’indeki balina katmanlı cüzdanlardaki hareketi yansıtıyor. Metrik, trader’ları ve yatırımcıların fonlarını kripto para birimine mı yoksa dışarıya mı taşıdıklarını belirlemek için kullanılıyor. Düzeltme veya dağıtım dönemlerinde, bir varlığın net akış değeri negatif kalır. Negatif net akış varlık değeri, balinaların pozisyonlarını kapattığını ve fonları kripto paradan uzaklaştırdıklarını gösteriyor. Söz konusu pozisyonun Shiba Inu (SHIB)’nun daha önce kazandığı değerinin yüzde 60’ından fazlasını kaybettiğinde görülen durumu yansıtıyor.

Kaynak: Balina İzleme Platformu WhaleStats
Kaynak: Balina İzleme Platformu WhaleStats

Ethereum balinalarının Shiba Inu holding’leri sabit kalıyor

Shiba Inu (SHIB)’daki toparlanma rallisi yavaşlarken, token arzının dörtte birinden fazlasına sahip balinalar ile balina cüzdan holding’lerinin değeri aynı kalıyor. Kripto para yatırımlarının toplam değeri yaklaşık 2 milyar dolar düzeyinde kalmaya devam ediyor. Shiba Inu balinalarının toplam yatırımları bir haftadan kısa bir sürede 1,5 milyar dolardan 2 milyar dolara yükseldi. Balinalar 500 milyon dolar değerinde token satın almış gibi görünse de, varlıklarının değerindeki artışın arkasındaki asıl sebebin, meme tabanlı altcoin projesinin değerindeki yüzde 25 oranındaki büyüme olarak görülüyor.

Kriptoarena.com olarak daha önce belirttiğimiz üzere, SHIB’in Twitter ve Reddit tartışmalarındaki bahsedilme oranı yaklaşık yüzde 16.000 oranında artış gördü. Muazzam popülaritesine rağmen, altcoin SHIB toparlanma rallisinin zirvesinden yüzde 6,5 oranında değer kaybederek yazım sırasında, 0,00003784 dolar seviyesinden işlem görüyor. Shiba Inu son 24 saatlik işlem hacmi ise 955.920.636 dolar düzeyinde gerçekleşti. Meme tabanlı altcoin projesi SHIB’in en son yaşanan tüm zamanların en yüksek seviyesinden (ATH) bu yana Shiba Inu’nun toplam değer kaybı yüzde 57 düzeyinde gerçekleşti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak U.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku