Shiba Inu (SHIB) Fiyat Analizi: SHIB Ciddi Bir Düşüşe mi Hazırlanıyor?

77

Hafta sonuna girerken, Shiba Inu (SHIB) fiyatı, Perşembe günkü yüzde 10’luk düşüşün ardından, aşağı yönlü bir konsolidasyon modunda kaldığı için son zamanlardaki yatay yönlü fiyat hareketini sürdürüyor. Son zamanalrın favori meme coin’i, bu hafta başlarında merkeziyetsiz bir borsa olan Shibaswap’ta listelendikten sonraki kazanımları sürdüremedi. SHIB, Salı günkü lansmana hızlı bir tepki olarak, haftalık zirveleri 0,000009775 dolar seviyesinde tutmak için iyi bir toparlanma gerçekleştirdi. An itibariyle, altcoin kırmızı renkte.

Ayılar Shiba Inu fiyatı üzerindeki hakimiyetini sürdürüyor

Günlük grafikte görüldüğü gibi, Shib fiyatı 0.000007955 dolar olan 21 Günlük Hareketli Ortalamada (DMA) kısa vadeli kritik destekle mücadele ediyor. Boğalar, Perşembe günkü yüksek kayıplarını şimdiye kadar üst üste ikinci gün için savunmayı başardı. Yükselen trend çizgisi desteğine doğru düşüş trendini 0.00000731 dolar’dan sürdürmek için SHIB fiyatı için 21-DMA’nın altında bir günlük kapanış gerekiyor. Shiba Inu fiyatının Haziran ayının başından beri simetrik bir üçgen oluşumu içinde dalgalandığını belirtmekte fayda var.

Yukarıda belirtilen trend çizgisi desteğinin altında sürekli bir kırılma, yukarı eğimli 100-DMA’nın hizalandığı 0,000006995 dolar’da bulunan anlık sınır testi için zeminler açarak bir üçgen dökümünü doğrulaması muhtemel. 14 günlük Göreceli Güç Endeksi (RSI) yatay seyir izliyor ancak orta çizginin altında kalıyor, bu da ayıların SHIB fiyatı üzerindeki hakimiyetini sürdürdüğünü gösteriyor. Alternatif olarak, SHIB boğaları 50-DMA’nın üzerinde 0.000008141 dolar’dan güçlü bir dayanak bulmayı başarırsa, o zaman 0.00000965 dolar’dan düşen trend çizgisi direncine doğru bir toparlanma olabilir. Ancak Perşembe gününün yüksek seviyesi 0.00008820 dolar, üçgen direncine giden yolda yeni seviyeleri test edebilir. DogeKiller olarak da bilinen Shiba Inu Coin, piyasaya hakim durumda. Halihazırda yatırımcıların dikkatini çekiyor ve Dogecoin gibi bir fandom ve takipçiler oluşturmaya çalışıyor. Ethereum tabanlı meme tokeninin fiyatı, kritik bir arz bölgesi altında dar bir aralıkta işlem görüyor ve analistler, piyasa son çöküşten kurtulduğunda, madeni paranın değerinin iki katına çıkabileceğini tahmin ediyor.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku