Shiba Inu Mucidi Heyecan Verici Haberi Verdi: Yakında Geliyor!
Shiba Inu Mucidi Heyecan Verici Haberi Verdi: Yakında Geliyor!

Shiba Inu Mucidi Heyecan Verici Haberi Verdi: Yakında Geliyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB)’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama , SHIB topluluğunun dikkatini çekecek bir paylaşım yaptı. Kusama, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımında yakında gelecek yenilikten bahsetti.

Shiba Inu ekosisteminde yeni gelişmeler pek yakında

SHIB’in mucidi Shytoshi Kusama, Twitter adresi üzerinden Shiba Inu meraklılarının sevindirecek bir paylaşımda bulundu. Kusama, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Baş aşağı çalışmalara devam. Güncelleme yakın zamanda geliyor ve bence seveceksiniz.

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Geliştiricinin paylaşımında özellikle, Shiba Eternity ve Shibarium’u Twitter etiketleri olarak kullanması gözlerden kaçmadı. Etiketlerle güncellemenin ne hakkında olabileceğine dair küçük bir ipucu verdiğini düşünenler var. 6 Ekim tarihinde SHIB’nin koleksiyon kart oyunu Shiba Eternity, Android ve iOS cihazlarında dünya çapında yayına girdi. PlaySide Studios ile birlikte geliştirilen Shiba Eternity, piyasaya çıktığı ilk gün Apple App Store’da ilk 20 oyun arasındaki yerini aldı. Shiba Inu’nun dikkat çeken koleksiyon kart oyunu meraklıları tarafından yüksek puan topladı.

Shiba Inu ekibine göre, oyuncuların 10 bin Shiboshi kahramanı ve 500 koleksiyon kartı arasından seçim yapmaları konusunda izin veren Shiba Eternity’nin bugüne kadar piyasaya sunulmuş olan en karmaşık koleksiyon kart oyunu olduğu düşünülüyor. Oyunun piyasaya sunulmasıyla birlikte SHIB topluluğu büyük bir heyecan duydu. Birçok kişi şimdi SHIB’in Layer-2 çözümü Shibarium’un ilk çıkışını merakla bekledikleri belirtiliyor. Kusama, henüz kesin bir tarih paylaşmış değil. Ancak, Shibarium’un yakında kullanıma sunulacağına dair paylaşımları bulunuyor.

SHIB’n uzun vadeli sahiplerinde yüzde 43 artış görüldü

Shiba Inu (SHIB), piyasalardaki tüm dikkatin meme coin projelerine yönelmesiyle birlikte, 29 Ekim tarihinde 0,00001154 dolardan 0,00001519 dolar seviyesine kadar yükseliş yaşadı. Ağda yer alan büyük işlemler, geçtiğimiz günden bu yana yüzde 195 oranında artış gösterdi. Meme kripto para birimi Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter’i satın almasının ardından önde gelen meme coin Dogeceoin’de yaşanan yükselişle harekete geçti. Dogecoin rakibi kabul edilen SHIB’de de yükseliş hareketliliği yaşandı. Şuanda ise son 24 saatte yüzde 12.64 oranında gerileme yaşayan SHIB, 0.00001199 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor.

IntoTheBlock tarafından sağlanan verilerine göre, SHIB artık en yüksek uzun vadeli sahip yüzdesine ulaşmış durumda. Bunun ise metrikte yeni bir kilometre taşı oluşturduğu belirtiliyor. Uzun vadeli SHIB sahiplerinin veya “hodlers”ın yüzdesi mevcut zamana kadarki en yüksek seviye olan yüzde 43’e yükselirken, orta vadeli sahiplerin oranında ise düşüşler devam ediyor. Kısa vadeli sahiplerin yüzdesine bakıldığında sabite yakın kaldığı görülüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Shiba Inu Mucidi Heyecan Verici Haberi Verdi: Yakında Geliyor!