Shiba Inu Hareketlendi: İşte Kritik Direnç Noktası

13.230

Shiba Inu (SHIB) yükseliş piyasasına girdi ve bu yükselişi sürdürecek gibi görünüyor. Ayılar geçen haftadan beri piyasaya hakimdi ve şimdi boğalar onunla savaşmayı ve galip olarak piyasada yerlerini almayı başardılar. Dünün dalgalı hareketinin ardından, SHIB’in fiyatı önemli ölçüde arttı ve 0,0002120 dolardan 0,00002222 dolara ulaştı.

Shiba Inu dört saatlik fiyat analizi

30 Ocak 2022’de fiyat kademeli olarak tekrar 0.00002222 dolara yükseldi ve kısa süre sonra 0.00002200 doların altına düştü. Bugün fiyat yükseliş ivmesini yeniden kazandı ve kaybettiği değerinin bir kısmını geri kazanırken 0.00002186 dolara kadar yükseldi. Shiba Inu şu anda 0,00002186 dolar seviyelerinden işlem görüyor ve 572,939,426 dolarlık bir işlem hacmine sahip. SHIB son 24 saatte ise yaklaşık yüzde 2,41 artarak 15. sıradaki yeri aldı.

Shiba Inu 4 saatlik fiyat analizine bakıldığında, piyasanın volatilitenin azaldığı bir yükseliş trendi izlediğini ortaya çıkardı ve SHIN’in fiyatını volatil değişime karşı daha az savunmasız hale getirdi. Ancak, pazar bir daralmaya girmiş gibi görünüyor ve daralmaya devam ediyor. Sıkışma bir süre için sabit kalabilir, ancak oynaklığın sonunda patlayacağını gösterir. Bollinger bandının üst sınırı, SHIB için en güçlü direnç görevi gören 0.00002209 dolarda bulunuyor. Tersine, Bollinger bandının alt sınırı, SHIB için en güçlü destek görevi gören 0,00002040 dolar olarak mevcuttur.

Fiyat analizinin sonucu neyi gösteriyor?

Shiba Inu fiyatı, piyasayı yukarı çeken Hareketli Ortalama eğrisini geçiyor gibi görünüyor. Sonuç olarak, fiyat yükseliş bölgesine girdi ve bu hareketi muhtemelen sürdürecek. Son birkaç saattir, SHIN piyasası boğalar tarafından tutarlı bir eğilim yaşadı ve fiyat dirence doğru yukarı yönlü hareket ediyor gibi. Yakında bir araya gelmeleri muhtemel, bu da gelecekteki bir kopuşu işaret ediyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanı 54’tür ve Shiba Inu (SHIB)’i üst tarafsız bölgeye düşürür, devalüasyon veya enflasyon belirtisi göstermez. Ancak RSI, olası bir ters eğilimi gösteren aşağı yönlü bir yol izliyor.

Shiba Inu fiyat analizi, kripto para biriminin istikrarlı bir yükseliş eğilimi izlediği sonucuna varıyor. Kripto para birimi, yükseliş aktivitesi için çok yer gösterdi. Boğalar piyasadaki hakimiyetlerini sıkılaştırdıkça oynaklık artar ve ayılar yakında piyasayı yutabilirler. Bununla birlikte, ayılar da piyasayı kendilerine ait kılmak için önemli fırsatları kollayacaklar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak cryptopolitan.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku