Shiba Inu Hakkında Şok İddia: Elon Musk, Vitalik Buterin!

182
Shiba Inu (SHIB), geliştiricilerinin kim oldukları hala gizemini korurken, ortaya ilgiç bir iddia atıldı. Silinen bazı eski tweetler, Elon Musk ve Vitalik Buterin’e işaret ediyor.

 

Elon Musk ve Vitalik Buterin, gizemli Shiba Inu geliştiricileri olabilir mi?

Shiba Inu’nun (SHIB) son zamanlardaki popülaritesi, birçok kişinin köpek temalı kripto para projesinin geliştiricilerinin gerçek kimliklerini araştırmasına neden oldu. Ancak, hiç kimse projenin arkasındaki ekibin gerçek kimliklerini ortaya çıkaramadı ve tüm çabalar sonuçsuz kaldı. Birçok insan, bu gerçeği kabullenip, projenin Ryoshi takma adlı kurucusunu benimsemiş gibi görünse de, kripto para medya kuruluşu Watcher Guru tarafından yapılan yeni bir analiz, Shiba Inu’nun gerçek geliştiricilerinin hepimizin yakından tanıdığı isimler olabieceğini öne sürüyor. Analize göre, Tesla’nın CEO’su ve kurucusu Elon Musk ve Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’in SHIB’in kurucuları olduğu bildiriliyor.
 İddiya göre, Ekim, 2019’da Musk, Twitter’da, Ethereum kurucu ortağını daha fazla ücretsiz ETH vermemeye ikna etmek için “Ethereum” yazan bir gönderi paylaştı. Birkaç dakika sonra Buterin, Musk’ı Blockchain projesinin Ekim 2019’da yapılması planlanan Osaka’daki Devcon adlı etkinliğine katılmaya davet etti. Buterin, “Ekim ayında Devcon etkinliğimize gelmelisiniz,” diye yanıtladı. Musk daha sonra Buterin’e “Ethereum’da ne geliştirilmeli” diye bir soru sordu. Buterin, tüm yorumları aceleyle sildi. Bu durum, ikilinin konuşmayı doğrudan mesajlaşmaya (DM) taşımış olabileceğini düşündürdü. Ağustos 2020’de kripto para birimini tanıtan ilk Shiba Inu blog gönderisinde, SHIB’nin kurucusu Ryoshi’nin, SHIB’in geliştirilmesine yardımcı olan bir arkadaşıyla önceki yıl Osaka’da tanıştığını belirttiğini hatırlamakta fayda var. Ayrıca, Ryoshi, kontrolü projenin kurucuları yerine sıradan insanlara vermeyi taahhüt ettiği için hiç SHIB’e sahip olmadığını her zaman vurgulamıştır. Ryoshi’nin SHIB’e sahip olmadığı iddiaları, Musk’ın geçen yıl Tesla CEO’sunun Shiba Inu’ya sahip olmadığını belirttiği gerçeğiyle örtüşüyor.

ABD’li politikacı: SHIB, 0.001 dolara ulaşabilir.

Dağıtılmış veri ağı PAC Protokolü’nün kurucusu ve eski Cumhuriyetçi kongre adayı David Gokhshtein, Shiba Inu (SHIB) için çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gokhshtein, SHIB’in 0,001 doları bulma şansının olduğunu, ancak 1 dolarlık hedefin mümkün olmadığını vurguladı. SHIB, an itibariyle 0.000026 dolardan işlem görüyor. Bu, 1 dolar seviyesine ulaşmak için yüzde 3,6 milyon artışa ihtiyaç duyacağı anlamına geliyor. Politikacı, köpek temalı tokenin en az 0,001 dolara ulaşmasını bekliyor. SHIB topluluğu, bu fiyat  hedefi için yöneticiyi eleştirdi ve SHIB’in arkasındaki geliştiricilerin henüz daha fazla coin yakma mekanizması açıklamadığını savundu.
Shiba Inu Yarın Dev Borsada Listeleniyor!
 
Bundan önce Gokhshtein, SHIB’nin Robinhood’a eklenmesinin kripto para endüstrisi için “harika bir gelişme” olduğunu belirtmişti. KriptoArena’nın bildirdiği gibi Robinhood, Shiba Inu’nun yanı sıra, Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve Compound (COMP)’u da listeledi. Gokhshtein’a göre SHIB, daha fazla yatırımcıyı Bitcoin (BTC) ve Ether’e (ETH) çekmeye yardımcı olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku