Shiba Inu Yakımları Tam Gaz Devam Ediyor!
Shiba Inu Yakımları Tam Gaz Devam Ediyor!

Shiba Inu Ekibinden Resmi Açıklama Geldi: Dikkatli Olun!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Shiba Inu ekibi (SHIB), dolandırıcılık riskine dikkat çekerek yatırımcıları uyardı. 21 Kasım’da Twitter’da yayınlanan bir duyuruda ekip, dolandırıcılığın farklı sosyal medya platformları üzerinden devam ettiğini kaydetti. Ayrıca ekip, dolandırıcıların diğer iletişim platformlarında da yatırımcıları hedef aldığını söyledi.

 Shiba Inu ekibi sahte Telegram grubuna karşı uyarıda bulundu

Shiba Inu yatırımcı sayısı 1 milyona doğru ilerlerken, manşetlerden de düşmüyor. Duyuruda, Shiba Inu ekibi, yatırımcıalrın dikkatini sosyal medyada paylaşılan sahte bir Shiba Telegram grubuna çekti. Dolandırıcılar, sahte kullanıcılar oluştururken SHIB’in resmi hesaplarını taklit ediyor. Ayrıca, dolandırıcılar genel gönderilere cevap veriyor. Dolandırıcılar, kurbanlarını cezbetmek için şu hashtag’leri hedefliyor: #SHIB, #SHIBARMY, #LEASH, #SHIBARMY ve #BONE. Sahte hesabı açan grup, topluluğa, ”Büyük Olay” ve fırsatlar devam ediyor çağrısında bulunarak, kripto para piyasasındaki FOMO ortamından faydalanmaya çalışıyor. SHIB ekibi şu açıklamayı yaptı:
Shiba Inu’da şu anda bonus, airdop, çekiliş, hediye, veya özel fırsatlar yok. Dolandırıcılara ve böylesi sahte kampanyalara karşı dikkatli olun.

 

 

SHIBA ekosisteminin resmi Twitter hesabına göre, topluluğa “dikkatli olması” tavsiye ediliyor. Ayrıca ekip, hiç kimsenin cüzdan anahtarları gibi hesaplarıyla ilgili özel ayrıntıları paylaşmaması gerektiği konusunda uyardı. Bu tür ayrıntılar kişiseldir ve kimseye ifşa edilemez. Ekip ayrıca hiç kimsenin e-posta adreslerini veya şifrelerini kimseyle paylaşmamasını tavsiye etti. Ayrıca, Shiba Inu topluluğunun, sahte Telegram gruplarına katılmaması veya dolandırıcılara token göndermemesi konusunda uyarıda bulundu.

 

Robinhood heyecanı devam ediyor

Shiba Inu oldukça etkileyici bir hafta sonundan sonra yüzde 6,95 düşüşle 0,00004537 dolara geriledi. Altcoin, 24 saatlik işlem hacminde yüzde 28.61 düşüş yaşadı. SHIB, geçtiğimiz aylarda farklı kripto borsalarında listelendi. SHIB, Binance, Coinbase ve Crypto.com gibi popüler kripto para platformlarında işlem görüyor.
Görsel: Shiba Inu (SHIB)
 
Kriptoarena.com olarak daha önce belirtttiğimiz gibi, Shiba Inu (SHIB)’nun Robinhood’da listelemensi için bir oluşturulan dilekçe kampanyası devam ediyor. Dilekçeye göre Robinhood, SHIB’e katılan ilk geleneksel aracı kurum olma fırsatından yararlanmalı. Şu anda, dilekçe 538 bin kişi tarafından imzalandı ve hedef 1 milyon. Artan imzacı sayısı hakkında yorum yapan dilekçenin yaratıcısı Tristan Luke şunları söyledi:
 1 milyon benzersiz Shib cüzdanına ulaşmaya yakınız. Bu SHIB’in çok kısa süre önce piyasaya sürüldüğü süre göz önüne alındığında, mükemmel bir rakam

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Shiba Inu Ekibinden Resmi Açıklama Geldi: Dikkatli Olun!