Shiba Inu (SHIB)’da Çarpıcı Gelişme: Faaliyete Geçti!

7.727

Dünyaca ünlü elektronik e-ticaret mağazası olan Newegg, ödeme aracı olarak Shiba Inu (SHIB)’yu kabul edeceğini duyurdu.

 Shiba Inu için önemli bir gelişme

Elektronik alanın küresel bir marka olan e-ticaret mağazası Newegg, sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı duyuru ile, ödeme aracı olarak Shiba Inu (SHIB)’yu kabul edeceğini bildirdi. Perşembe günü yapılan duyuruya göre, alışveriş yapan müşteriler artık ürünlerini Bitpay aracılığıyla e- ticaret sitesinden , meme coin Shiba Inu kullanarak satın alabilecekler. California merkezli şirket, Mayıs ayında, SHIB’yi ödeme seçenekleri listesine ekleyebileceğini bildirmiş ve meme coin destekçilerinden olumlu tepkiler almıştı. Newegg paylaşımında, “yeni bir köpek yavrusu arıyoruz, belki bir Shib Inu olabilir” demişti. Duyuru sonrası meme coin, ertesi gün gerçekleşecek olan Okex listelenmesinden önce, büyük bir ralli yapmış ve adını herkese duyurmuştu. 

Shiba Inu (SHIB)’den önce, Nisan ayında firma, artan  talep, heyecan ve kripto para birimindeki ivmeyi gerekçe göstererek ödeme seçenekleri listesine Dogecoin’i  de ekledi. Newegg,  Dogecoin değerindeki artışın ve müşterilerin meme coin ile alışveriş yapmasını kolaylaştırma ihtiyacının altını çizdi. Temmuz ayında ise  şirket, ticaret dünyasında bir ödeme aracı para birimi olarak kendisine hızla yol açan altcoin Litecoin’i ödewme seçeneklerine ekledi.  

Her Şey Değişime Ayak Uydurmayla İlgili

Newegg, kendisini kripto para birimlerinin güçlü bir savunucusu olarak konumlandırıyor. Şirket, kara Cuma ve siber Pazartesi günleri kripto para ödeyen alıcılar için çeşitli promosyon avantajları dahil olmak üzere müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verme konusunda ustalaştı. Shiba Inu (SHIB)’nin fiyatındaki ve popülaritesindeki benzersiz artışla birlikte, SHIB kullanıcılarının artan talebi sayesinde memecoin’in şirketler tarafından bir ödeme seçeneği olarak benimsenmesi 2021’de hızla arttı. Kripto para birimi endüstrisi hala sayısız aksilikle dolu olsa da, şirketler, değişime ayak uydurmaları gerektiğinin farkına vararak meme coin ödemelerini kabul etmek için çalışmalarına devam ediyorlar.  

Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, Bitpay, SHIB’i sistemine entegre ettiğini ve trader’ların altcoin ile işlem yapmasına izin verdiğini belirtmişti. Yapılan duyuruda, “Dikkat! Shiba Inu topluluğu! Shiba Inu (SHIB), BitPay’de mevcut kripto para listesine ekleniyor denmiş ve  Ethereum ERC-20 token’i, doğrudan BitPay uygulamasında satın alabilir, saklayabilir, takas edebilir ve harcayabilirsiniz.” ifadesine yer verilmişti. BitPay’e göre, şirket, SHIB topluluğundan, altcoin’i bir ödeme seçeneği olarak sistemlerine dahil etmek için çok sayıda talep aldıktan sonra bu kararı vermişti. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın! 

Kaynak zycrypto.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku