Shiba Inu Benimsenmesi Artarken Geliştirmeler Devam Ediyor!

22

Meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), çevrimiçi mağazalarda bir ödeme yöntemi olarak kabul edilmeye devam ediyor. Meme coin’e olan ilgi arttıkça, çevrimiçi işletmelerde Shiba Inu ödemelerini benimsemekten başka seçenek kalmıyor.

Shiba Inu benimsenmesinde artış devam ediyor

Çevrimdışı işletmelerin de meme coin’in potansiyelini bildikleri ve takip ettikleri belirtiliyor. Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; İşletmelerin SHIB’i, kendi desteklenen ödeme seçenekleri listelerine entegre ettikleri görülüyor. NOWPayments sayesinde, mevcutta en az 10 çevrimdışı işletme, ürün ve hizmetleri karşılığında Shiba Inu ödemelerini destekliyor.

NOWPayments tarafından belirtilenlere göre, Shiba Inu ödemelerini kabul eden 10 gerçek mekanda faaliyet gösteren şirket arasında Gucci, Porsche Towson, Vegas Auto Gallery, Rooms-to-Go, Kandy Skulls Ink, Amsterdam Vintage Watches, The Edit LDN, Jacob & Co, Underground yer alıyor. Meme kripto para biriminin düşük maliyetli işlemler, hızlı ödemeler, yaygın popülerlik ve geleneksel finansal alanında olduğu gibi üçüncü taraf müdahalesi olmaması gibi muazzam faydaları olduğu göz önüne alındığında, birçok markanın SHIB’i benimsemesinin şaşırtıcı olmadığı aktarılıyor.

Ağın SHIB topluluğunu destekleyeceği belirtiliyor

Eylül ayında, Layer 2 Shibarium’un geliştirilmesinin arkasındaki şirket olan Unification, dağıtımına ilişkin belirli bir tarih belirtmeden, çalışmaların ne kadar ilerlediğine dair en son güncellemesi hakkında bilgileri paylaştı. Birleşme bir blog yazısında, Shibarium ile danışmanlık çalışmalarının, 3. çeyrek sonunda veya daha kısa bir sürenin ardından piyasaya sürülmesinin planlandığını iddia ettiği dördüncü başarılı alfa ve halka açık test ağlarının beklentisiyle devam ettiği bildirildi.

Geliştirici ve yetkilendiren sektörün, ağın hazır olduğunda SHIB topluluğunu desteklemesini sağlamak adına çok beklenen ilk genel beta test ağının odak noktası olacağını söyledi. Herkese açık beta, güvenli ve verimli bir ana ağ lansmanı sağlamak için açık test ve hata düzeltme adına çok daha geniş bir fırsat sağlayacağı belirtiliyor.

Shiba Eternity resmi indirme gününe son 1 gün kaldı

Haziran ayında Unification, Shibarium’un halka açık beta testinin 2022 yılının 3. çeyreğine kadar beklenebileceğini belirtmişti. 4. Çeyrek başladığından, sosyal medya şimdi Shibarium’un lansmanıyla ilgili açıklamalar ve ek ayrıntılarla dolmuş durumda.  Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’ya göre, ekip Shibarium’un piyasaya sürülmesi için henüz resmi bir tarih açıklamasında bulunmadı. Ayrıca Unification’ın üçüncü çeyreği veya Shibarium genel beta sürümünün başlamasından kısa bir sürenin ardından sunan en son güncellemesine atıfta bulundu.

Ayrıca 6 Ekim tarihinde Shiba Eternity’nin “resmi” indirme günü var. Shiba Inu ekibi, bu tarihi resmi indirme tarihi olarak açıkladı. Diğer gelişmelerde, Shytoshi Kusama, Shiba Eternity’nin hikayesini yayınladı ve Shiba Eternity fragman yarışmasının galibi açıklandı. SHIB lider geliştiricisine göre, tüm kazancın belirli bir yüzdesi, tescilli bir yatırım aracı aracılığıyla topluluk odaklı birkaç projeyi desteklemeye ayrılacağı aktarıldı. Farklı projelere tahsis edilecek Shiba Eternity kazanımlarının kesin yüzdesi aydan aya değişebileceği gibi, tüm aylık kazançların yüzde 45’inden az olmayacağı belirtiliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak thecryptobasic u.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku