Santiment’ten Kritik Cardano Açıklaması: Neler Oluyor?

159

Cardano (ADA) balinaları portföylerini büyütmeye başlıyorlar. Santiment’in son piyasa bilgileri, Cardano balinalarının son on gün içinde önceki arzlarının yüzde 100’ünden fazlasını biriktirdiğini ortaya koydu.

Cardano balinaları cüzdanlarını ikiye katladı

Bugün kripto para piyasasındaki duyarlılığın çoğu, fiyatların Ocak ayından bu yana düşmesi nedeniyle birçok yatırımcının korku içinde olduğunu gösteriyor. 30 günlük bir süre içinde, kripto piyasası 2,3 trilyon dolardan şu anki 1,6 trilyon dolarlık değere düştü, bu oran yüzde 30’un üzerinde bir düşüş demek oluyor.
Son on gün içinde Cardano, Bitcoin (BTC)’in 33,4 bin dolara düştüğünü gören piyasadaki son konsolidasyonun ardından yüzde 34’ten fazla kaybetti. Çoğu kripto para yukarıya doğru mücadele ederken, Cardano balinaları şimdi daha fazla kripto para biriktirmek için mükemmel bir zaman sunuyor.

Zincir üstü ölçüm platformu Santiment’e göre, 10.000 ila 1.000.000 ADA arasında tutan Cardano balinaları veya “akıllı para büyük adresleri”, Cardano’nun fiyatı 17 Ocak’ta 1,48 dolardan düşmeye başladığından beri yüzde 113 daha fazla kripto para biriktirdi. O zamanlar, bu adresler toplu cüzdanlarda 45,2 milyon ADA’ya sahipti. Ancak, şimdi 96,2 milyon ADA’ya sahipler. Bu, Cardano’nun fiyatını bir dereceye kadar sürdürmeye yardımcı olabilecek iyi bir destek olabilir.

ADA cüzdan sayısı hızla artmaya devam ediyor

Ayı piyasasından bağımsız olarak, ADA cüzdan sayısı son zamanlarda 3 milyonu geçti. Blockchain yükü yüzde 100’e yaklaştığı ölçüde Cardano’daki ağ etkinliği de hızla artıyor. Bu durum, ADA için bir mevcut talebin varlığını gösteriyor, ancak diğer yandan ağ tıkanıklığına da neden olabilir. Diğer yandan Cardano kullanıcıları, Ethereum öldürücü Blockchain’de başka bir merkeziyetsiz değişimin başlatılmasını bekliyorlar. Bunlara ek olarak, Cardano yerel cüzdanı ADALite’in arkasındaki geliştirme platformu olan Vakumlabs, Blockchain’de bir DEX başlatma niyetini açıkladı.

CoinMarketCap’ten elde edilen verilere göre, Cardano fiyatı son 24 saatte yüzde 3,26 oranında düşerek, şu anda 1,02 dolar seviyesinden işlem görüyor. ADA son 24 saatlik işlem hacmi ise 1.428.397.893 dolar düzeyinde gerçekleşti. Dolaşımda 33.553.029.024 LINK coin arzı ve toplamda 45 milyar coin arzı bulunuyor. Altcoin ADA ve kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com  adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Cryptopolitan.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku