Robinhood’dan Shiba Inu Açıklaması: Listeleme Geliyor mu?

9.100
Shiba Inu (SHIB) son dönemde onlarca kripto para borsasında listelenmesine rağmen, topluluğun gözü Robinhood’da.

 

”Henüz karar vermedik”

Robinhood Finans Direktörü Jason Warnick, popüler ticaret platformunun Shiba Inu’yu listeleyip listelememe konusunda henüz karar vermediğini belirtti. Wall Street Journal tarafından düzenlenen bir zirvede konuşan yönetici, Robinhood’un Shiba Inu’ya yönelik tutumu sorulduğunda, “farklı seçeneklere açığız” cevabını verdi. Warnick ayrıca, platformda daha fazla kripto para listelemek için gelen çok sayıda talep olduğunu ifade etti. Yönetici, şirketin halka açık bir şirket olduğu göz önüne alındığında, platformun yeni bir kripto para eklemeden önce düzenleyici netliğin gerekli olduğunu açıkladı.
Devasa Shiba Inu Rallisi İçin Arzın Yüzde Kaçı Yakılmalı?
 
Daha önce Robinhood CEO’su Vlad Tenev, borsanın Shiba Inu listelemeyeceğini söylemişti. Tenev, güvenlik endişeleri, belirli düzenleyici kriterleri karşıladığından emin olmadan herhangi bir yeni varlığı listeleyemeyeceğini vurgulamıştı. Shiba Inu topluluğu, Robinhood’u aylardır tokeni listelemeye davet etti. Geçen yıl Robinhood listelenmesini isteyen bir dilekçe, 550 bin imzayı aştı. SHIBA topluluğu da 1,1 milyondan fazla insanın coin’i elinde tutmasıyla önemli ölçüde büyüdü. Shiba Inu bir süredir düşüşte olsa da, Perşembe günü Robinhood haberlerinin ardından artış kaydetti. ZeroHedge Robinhood’un Şubat ayında listeleyebileceğini tweetledi. Sonuç olarak, token değeri tekrar düşmeden önce yaklaşık yüzde 16 artış gördü.

 

Robinhood listelemesi Shiba Inu için neden önemli?

2020 yılında oluşturulan Shiba Inu, kendisini Dogecoin’e Ethereum tabanlı bir alternatif olarak sunuyor. Token, kripto topluluğunun desteği nedeniyle 2021’de fiyatta önemli bir artış gördü. Bu, bir yıl içinde  yüzde 24.000.000’den fazla artış kaydetti. Dogecoin’i tahttan indirdi ve piyasa değerine göre ilk on kripto varlığına girdi. Ancak, Ekim 2021’de 0,000008845 dolarlık ATH’sine yol açan kazanımların çoğunu kaybetti.
Shiba Inu (SHIB)'da Kritik Formasyon Belirdi: Ralli Geliyor!
 

Arz ve talep yasaları, diğer ürünler için olduğu kadar kripto para birimleri için fiyatların belirlenmesinde de çalışıyor. Şu anda dolaşımda 549 trilyondan fazla Shiba Inu var. Bu nedenle talep, kripto para biriminin fiyatlandırılmasında arzdan çok daha büyük bir faktör olabilir. Ancak meme paraya olan talebin bu yılda artabileceğini düşünmek için nedenler var. Shiba Inu’nun Robinhood (NASDAQ:HOOD) ticaret platformunda listelenme olasılığı, potansiyel talep yönlü itici güçler listesinde üst sıralarda yer alıyor. Robinhood’un bir süredir Shiba Inu’yu desteklemeye başlayacağına dair söylentiler var, bazıları çok  yakın zamanda olacağını düşünüyor. Motley Fool analistlerinden Keith Speights’a göre, eğer SHIB Robinhood’da listelenince ve milyonlarca kullanıcı meme kripto paraya erişim kazandıkça talebin artacağına bahse girebilirsiniz.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Kaynak Fxempire.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku