Robinhood Yöneticisinden Bloomberg’e Çarpıcı Shiba Inu Açıklaması!

13.633
Robinhood’un baş ürün sorumlusu Aparna Chennapragada, Bloomberg TV ile yaptığı bir röportajda, şirketin Shiba Inu (SHIB) topluluğunu “gerçekten takdir ettiğini” ve enerjisini hafife almadığını söyledi.

Belirsizlik, devam ediyor!

Shiba Inu topluluğunu öven yönetici, herkesin merakla beklediği konu üzerinde yorum yapmaktan kaçındı. Robinhood, 2018’in başlarında Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için destek ekledi. Birkaç ay sonra listesini Litecoin, Bitcoin Cash ve Dogecoin ile genişletti. Rakiplerinin aksine Robinhood, “nicelik yerine kalite”yi seçerek yoğun bir listeleme politikasını tercih etmedi. Şirket, platformunda sadece yedi kripto para sunuyor. Geçen hafta, Robinhood baş finans sorumlusu Jason Warnick, şirketin listelemeyle ilgili seçeneklerini açık tutacağını söyleyerek, gelen talepleri değeriendireceklerini vurgulamıştı.

 

Shiba Inu topluluğunun Robinhood’da listelenmeisi için başlatılan kampanya yarım milyondan fazla imza topladı. Öte yandan, Robinhood, şirketin kripto bölümünün baş işletme görevlisi Christine Brown tarafından yapılan bir duyuruya göre, şirktet kripto para cüzdanlarının beta test aşamasını başlattı.Bekleme listesindeki ilk 1000 kullanıcı, merakla beklenen “Cüzdan” özelliğine erişme önceliği aldı. Beta test kullanıcıları günde 10’a kadar işlem yapabilecek ve bu kümülatif değerler 2,999 doları geçmemelidir. Aralık ayı sonlarında Brown, 1,6 milyon kişinin bekleme listesine katıldığını duyurdu.

 

Robinhood söylentileri, Shiba Inu fiyatına ivme kazandırdı

Shiba Inu (SHIB) fiyatı, birkaç squawk hesabının SHIB’in nihayet Şubat ayında çevrimiçi ticaret platformu Robinhood tarafından listeleneceğini tweetlemesinden sonra yüzde 8’den fazla artırmıştı. Shiba Inu (SHIB)’nun Robinhood’da listeleneceğine dair söylentiler daha sonra 1,1 milyondan fazla takipçisi olan finans sitesi Zero Hedge’in Twitter hesabı tarafından da paylaşıldı. Bu gelişmeler üzerine SHIB, 0,00003240 dolar seviyesine kadar çıkmıştı. SHIB, Polygon’u (MATIC) geçerek piyasa değeri ile 13. sırayı yeniden kazanmayı başarmıştı.

Shiba Inu: Yüksek Faiz Ortamı SHIB Fiyatını Etkileyecek mi?

 Piyasayı hareketlendiren söylenti, spekülatif haber yaymakla ünlü “First Squawk” adlı bir Twitter hesabından kaynaklanmış gibi görünüyor. Ekim ayında aynı hesap, isimsiz bir kaynağa atıfta bulunarak Shiba Inu (SHIB)’nun Robinhood’da listeleneceğini tweetledi. Bu şirket tarafından yalanlandı. Şubat ayında, “First Squaw”, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun Tesla CEO’su Elon Musk’aDogecoin tweet’i nedeniyle .soruşturma açtığını iddia etti. Haberlerin daha sonra gerçekleri yansıtmdığı ortaya çıktı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak U.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku