Robinhood Shiba Inu İçin İlk Adımı Attı! SHIB Listelenecek mi?

7.066

SHIB, bir günde 4,6 milyar dolar tutarında giriş ile piyasa hacmini 15,66 milyar dolara taşıdı. Meme kripto para birimi Shiba Inu, son 24 saatte neredeyse %48,4 oranında değer kazanarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,000434 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

SHIB’yi Robinhood’da listelemek için topluluk baskısı

Yeni rekor fiyatın gerçekleşmesine, 23 Ekim ile 24 Ekim arasında piyasaya 4,64 milyar dolar tutarındaki girişle, 11,02 milyar dolar olan piyasa hacminin 15,66 milyar dolara ulaşmasının yardımcı olduğuna inanılıyor.

SHIB 30 günlük piyasa değeri tablosu. Kaynak: CoinMarketCap
SHIB 30 günlük piyasa değeri tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Bu artış, Shiba Inu (SHIB)’nun esas olarak grafikte yer alan yeşil bölgede işlem gördüğü ve önemli bir yeni kullanıcı ilavesi kaydettiği bir haftayı takip ediyor. 18 Ekim itibariyle, kripto para birimi, yatırımcıların 1 dolarlık fiyat hedefine bakarak, sadece on gün içinde etkileyici bir şekilde 40 bin yeni sahibini bünyesine katmış bulunuyor.

SHIB 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap
SHIB 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Token, yakın zamanda, rakibi Dogecoin tarafından başlatılan meme kripto para birimlerine yeni bir ilgi dalgasından sonra, kullanıcılar nezdinde önem kazanıyor. Ethereum ağında tasarlanan token, yerleşik paralarla rekabet ederek doğrudan öne çıkıyor.  Shiba Inu (SHIB), Ethereum ağında en yaygın kullanılan stabil olmayan token özelliğini taşıyordu. O zaman diliminde, SHIB’in 102.746 benzersiz göndericisi, 66.194 benzersiz alıcısı ve toplam 132.708 benzersiz adresi vardı. Kripto paraya olan ilgi yatırımcıların elindeki SHIB token’larının sayısı ile vurgulanıyor. Piyasada dolaşımda olan toplam SHIB token’larının yüzde 40’ı bireysel yatırımcılar tarafından tutuluyor.

SHIB’in istikrarlı büyümesi, mevcut eleştirilere rağmen Twitter’da bir milyondan fazla takipçiye ulaşan sosyal medya platformunu da yayıldı. Diğer taraftan, finans sektöründen önde gelen kişiler, yatırımcıları token’e yatırım yapmamaları konusunda uyarıyor. Ayrıca, SHIB’in hayranları, bireysel yatırım platformu Robinhood’da listelenmek için bastırırken kripto paraya yatırım yapmak için daha fazla yol arıyorlar. Token’in hayranları, ‘Kibarca Robinhood’dan Shiba Inu parasını listelemenizi rica ediyorum’ başlıklı bir çevrimiçi imza kampanyası başlattı. Şu ana kadar dilekçe neredeyse üç milyon imzaya ulaştı. Robinhood platformunun ‘Dogecoin katili’ olarak da adlandırılan token’i listelemeye ilgisi görülüyor. Robinhood’un, kripto para birimi SHIB ile ilgili olarak kripto tercihleri hakkında kullanıcılara e-posta gönderdiğine inanılıyor.

Shiba Inu (SHIB) ağ geliştirme çalışmaları

SHIB’e yönelik eleştirilerde, altcoin’in bireysel yatırımcılar için hızlı para kazanmanın bir yolu olarak algılandığı belirtiliyor. Bunun temelinde ise kripto paranın gerçek dünyada kullanım durumunun olmamasının etkili olduğu ifade ediliyor. Ancak ağ, küresel çekiciliğini değiştirdiği görülen bir gelişme sürecinden geçiyor. Son zamanlarda platform, bir kurtarma organizasyonunun yanı sıra yeni bir NFT pazarı başlattı. Aynı zamanda Coin Cloud, Brezilya ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ATM’ler aracılığıyla SHIB alımını kolaylaştırıyor ve benimsenmeyi hızlandırıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Finbold.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku